Odpowie za kradzież roweru

PolicjaTomaszów Środa, 08 listopada 20170 2078
47-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego ukradł rower. Policjanci szybko namierzyli sprawcę. Teraz mężczyzna może trafić do więzienia nawet na 5 lat.

Dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał informację, że na ulicy Wspólnej został skradziony rower. Wszystkie tropy prowadziły do 47-letniego mieszkańca powiatu tomaszowskiego. Podejrzewany został zatrzymany w okolicy swojego miejsca zamieszkania. Przyznał się do kradzieży jednośladu i wskazał jego miejsce ukrycia. Rower o wartości 900 złotych został odzyskany. Podejrzanego przebadano na zawartość alkoholu, miał ponad 2 promile. Noc spędził w policyjnym areszcie. Następnego dnia usłyszał zarzuty kradzieży. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

(źródło: KPP Tomaszów)


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat