Mistrzostwa Polski w boksie w gminie Sulejów

ePiotrkowRegion Piątek, 12 października 20185 3776
Najlepsi młodzi bokserzy z całej Polski będą rywalizować w gminie Sulejów. Już w poniedziałek, 15 października w hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Witowie-Koloni rozpoczną się 26. Młodzieżowe Mistrzostwa w Boksie. Walki będą się odbywać przez cały tydzień.

Takiej imprezy jeszcze w tej gminie nie było, kilka razy zorganizowano w Sulejowie galę bokserską, ale mistrzostwa Polski odbędą się w tej gminie po raz pierwszy.

 

 - Jestem dumny z tego, że po 30 latach w naszym województwie ponownie odbędzie się impreza tej rangi i to w naszej hali. Oczywiście to jest zaplecze naszej kadry, a więc będziemy gościć ewentualnych przyszłych mistrzów Europy, świata i mistrzów olimpijskich - cieszy się Wojciech Ostrowski, burmistrz Sulejowa.

 

Wstęp na imprezę będzie bezpłatny.

 


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)15.10.2018 17:37

Mozna gdzies obejrzec walki on line?

00


gość ~gość (Gość)15.10.2018 10:23

Będzie jakaś transmisja?

00


witów ~witów (Gość)13.10.2018 23:24

Super ! Przez takie działanie gmina Sulejów jest znana w całej Polsce. Brawo dla Burmistrza, że wybudował taką halę i potrafi robić imprezy ogólnopolskie. Wf też jest w nowej hali.

03


tadzik ~tadzik (Gość)13.10.2018 12:32

A ja chce, żeby był wf,!!! Łeeeeeeee!

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat