Kolejne sukcesy kickboxerów...

Wtorek, 08 marca 201622
Piotrkowianin Robert Krasoń zdobył złoty medal podczas imprezy Irish Open 2016, to największy turniej kickboxingu na świecie. W tym roku wzięło w nim udział ok. 3800 zawodników. Reprezentant Piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki Tom-Center walczył w formule full contact w kat. wagowej -81kg. Podczas imprez krajowych medale zdobywali natomiast zawodnicy innych piotrkowskich klubów Marky-Mark Mazur Team i Fido Gold Team, którzy walczyli w V Pucharze Pamięci Żołnierzy Wyklętych Mieszanych Sztuk Walk w Sochaczewie.

Ładuję galerię...

Robert Krasoń miał stoczyć w Dublinie trzy pojedynki, w pierwszym miał się zmierzyć z reprezentantem gospodarzy, ale ten nie wyszedł do walki, w dwóch kolejnych pojedynkach piotrkowianin był bezkonkurencyjny i jako jeden z trzech Polaków stanął na najwyższym stopniu podium.

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się także reprezentanci innych piotrkowskich klubów: Marky-Mark Mazur Team i Fido Gold Team, którzy rywalizowali w formule MMA. Złoty krążek w kat. -84 kg wywalczył zawodnik tego pierwszego klubu Maciej Ciotucha, który stoczył trzy walki i we wszystkich znokautował swoich przeciwników. Na najwyższszym stopniu podium stanął też reprezentant Fido Gold Team Piotr Bąkowicz, który walczył w kat. -70 kg. Poza tym srebro wywalczyła zawodniczka Marky-Mark Iza Szelest, która walczyła w kat. -52 kg i po raz pierwszy wzięła udział w imprezie MMA, z kolei jej klubowy kolega Patryk Kielanowski zdobył brązowy medal w kat. -84 kg.