III Gala Boksu w Moszczenicy

ePiotrkowRegion Wtorek, 27 lutego 20182 3010
Bokserzy ponownie skrzyżują rękawice w Moszczenicy. 3 marca w tamtejszej Gminno-Szkolnej Hali Sportowej im. Romana Kaźmierczaka odbędzie się III Gala Boksu.

Tym razem na ringu będziemy mogli zobaczyć 75 zawodników w trzech kategoriach wiekowych: junior, kadet i senior - zarówno mężczyzn, jak i kobiety, reprezentujących 14 klubów z całej Polski (Radomsko, Bełchatów, Łódź, Radom, Kalisz, Konin, Poznań).

 

Organizatorzy zaprosili znanych bokserów: Pawła Skrzecza - wicemistrza świata, srebrnego i brązowego medalistę mistrzostw Europy i srebrnego medalistę Igrzysk Olimpijskich w Moskwie. Romana Rożka - olimpijczyka, dwukrotnego medalistę mistrzostw Europy, olimpijczyka Ryszarda Pasiewicza, a także Krzysztofa Cichosza, Jana Wnęka czy Zdzisława Maciejewskiego. Do Moszczenicy przyjedzie także Krzysztof Radzikowski - mistrz świata federacji World Strongman Federation, znany także z programu telewizyjnego „Gogglebox. Przed telewizorem".

 

Początek walk o godzinie 14.30. Wstęp wolny.

 


Zainteresował temat?

3

2


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

heh ~heh (Gość)28.02.2018 13:21

Czemu na stronie www.moszczenica.pl brak jakichkolwiek informacji o tym wydarzeniu? Strona w ogóle od ponad 2 TYGODNI strasznie kulawa jakaś. Może na tym polega jej innowacyjność? Panie Marceli, proszę na to zwrócić uwagę, bo to źle wpływa na Pana wizerunek. Może warto wymienić kogoś z Pana otoczenia, bo jak widać więcej szkód niż innowacyjności...

24


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat