Dzień otwarty w piotrkowskiej "Budowlance"

ePiotrkow Piątek, 22 marca 20191 3803
Pokazy z kickboxingu, zajęcia z kryptologii i szyfrowania, warsztaty graficzne i rysunkowe to tylko niektóre z atrakcji, jakie z okazji Dnia Otwartych Drzwi przygotowała piotrkowska „Budowlanka”. Pierwszego dnia wiosny na wszystkich odwiedzających Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 czekali nauczyciele, doradcy zawodowi i uczniowie. Oferta edukacyjna placówki dotyczyła zarówno nauki w technikum, jak i w szkole branżowej I stopnia.

Ładuję galerię...

Pierwszy dzień wiosny upłynął w piotrkowskiej „Budowlance” pod znakiem Dnia Otwartych Drzwi. Wszyscy, którzy zdecydowali się w miniony czwartek odwiedzić tego dnia Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 przy ulicy Broniewskiego i zapoznać z ofertą edukacyjną szkoły, mogli wziąć udział w zajęciach z kryptologii, w warsztatach graficznych i rysunkowych z wykorzystaniem programu AUTOCAD, w pokazach chemicznych i z zakresu fizyki, w zajęciach z poradnictwa zawodowego, a także obejrzeć pokazy kickboxingu. Tego dnia do godziny 14.00 na gości czekali przedstawiciele wszystkich kierunków i zawodów, w których kształci szkoła, a także dyrekcja, nauczyciele oraz Samorząd Uczniowski. W auli z kolei uczniowie przygotowali stoiska wystawiennicze, prezentujące odnawialne źródła energii, budownictwo, drogownictwo i geodezję. Dodatkowo tego dnia można było zwiedzić szkołę, Szkolne Pracownie Praktycznej Nauki Zawodu oraz bursę.

 

 

 


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)22.03.2019 10:45

Jak widać rok w rok to samo, nic nowego nic ciekawego

65


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat