Concordia też z kompletem punktów

Strefa FM Sobota, 30 marca 20192
Seniorzy grającego w piotrkowskiej klasie B (grupa II) UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski wygrali drugi wiosenny mecz, tym razem pokonali Vis Gidle 3:0 (2:0), ale mogli zwyciężyć jeszcze wyżej, ponieważ w drugiej połowie spotkania właściwie nie schodzili z połowy rywala.

Do przerwy piotrkowianie zdobyli dwa gole, wynik tego spotkania otworzył doświadczony obrońca gospodarzy Janusz Stolarski, a drugą bramkę zdobył Karol Ryszka. Po przerwie gospodarze mogli strzelić co najmniej kilka kolejnych bramek, ale ostatecznie zdobyli tylko jedną, tym razem na listę strzelców wpisał się Mateusz Niepsuj.

- Musimy wykorzystywać sytuacje podbramkowe, bo z lepszym przeciwnikiem możemy zostać skarceni. Dwie pierwsze bramki strzeliliśmy po stałych fragmentach gry, a niemal ich nie trenujemy, dlatego to było trochę dziwne spotkanie, te bramki, które powinny paść nie padły, a te, które padły, strzeliliśmy dosyć nietypowo - podsumował po meczu Paweł Płomiński, trener UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski.

W następnej kolejce Concordia, która zajmuje w tej chwili 2. miejsce w swojej grupie, będzie pauzować. 13 kwietnia piotrkowianie podejmą Alfę Kleszczów. Początek tego spotkania o godzinie 16.30.

UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 3:0 (2:0) Vis Gidle
(Janusz Stolarski, Karol Ryszka i Mateusz Niepsuj)

UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski: Troszok - Mucha (55’ Kwaśniak), Adamczyk, Stolarski, Ryszka, Bora, Kępski, Bujakowski, Maluga (65’ Górski), Niepsuj (65’ Bąbski), Jędrzejczyk.