Akademia Profilaktyki w Bełchatowie

ePiotrkow Czwartek, 02 czerwca 20160 3136
W środę, 1 czerwca, w Bełchatowie odbył się happening profilaktyczny „Zryw Wolnych Serc". Społeczna Akademia Nauk wraz z bełchatowską społecznością programu „Profilaktyka a Ty” w ten sposób zainaugurowały działalność Akademii Profilaktyki. W happeningu wzięli udział studenci i kadra bełchatowskiego Wydziału Społecznej Akademii Nauk oraz uczniowie szkół średnich i gimnazjów z powiatu bełchatowskiego oraz profilaktycy bełchatowskich służb mundurowych.

Ładuję galerię...

   W środę, 1 czerwca, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych numer 3 w Bełchatowie odbył się happening profilaktyczny „Zryw Wolnych Serc". Społeczna Akademia Nauk wraz z bełchatowską społecznością programu „Profilaktyka a Ty” w ten sposób zainaugurowały działalność Akademii Profilaktyki SAN. W tej sprawie podpisano także dwustronne porozumienie o współpracy między Wydziałem Zamiejscowym Społecznej Akademii Nauk w Bełchatowie a kierownictwem Zakładu Karnego w Garbalinie oraz Wydziałem Zamiejscowym Społecznej Akademii Nauk a Kliniką Psychiatryczną i Leczenia Uzależnień WOLMED w Dubiu.

   W środowym happeningu wzięli udział studenci i kadra bełchatowskiego Wydziału Społecznej Akademii Nauk oraz uczniowie szkół średnich i gimnazjów z powiatu bełchatowskiego oraz profilaktycy bełchatowskich służb mundurowych.

 

    Warsztaty profilaktyczne dla młodzieży „Bilet do uzależnienia” poprowadził znany prof. Mariusz Jędrzejko z Mazowieckiego Centrum Profilaktyki i Uzależnień.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat