8 medali młodych zapaśniczek AKS

AKS PiotrkówKraj Wtorek, 14 listopada 20171 1919
Bardzo dobrze zaprezentowały się piotrkowskie zawodniczki podczas XVII Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego, zorganizowanego z okazji Narodowego Dnia Niepodległości, który odbył się w miniony weekend w Dzierżoniowie. Piotrkowianki przywiozły stamtąd osiem medali.
Fot.: AKS Piotrków Trybunalski

Na matach Ośrodka Sportu i Turystyki walczyło ponad 150 zawodniczek i zawodników z 16 polskich klubów oraz czeskiego Brna.

 

W turnieju wzięło udział osiem zapaśniczek piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego. W sumie wywalczyły osiem medali: 4 złote, 2 srebrne i 2 brązowe .

 

Na najwyższym stopniu podium stanęły: Małgorzata Olenicz, Julia Dolna (najlepsza zawodniczka turnieju), Wiktoria Jaroniek i Anna Kawnik.

 

Srebrne medale wywalczyły: Julia Kaźmierczak i Kinga Jaroniek, natomiast brązowe krążki zawisły na szyjach Kingi Hejniak i Julii Czapli.

 

 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)14.11.2017 13:26

Gratulacje !

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat