''Wakacyjna Familiada'' na zakończenie lata w gminie Czarnocin

Region Środa, 28 sierpnia 20190 2452
Stowarzyszenie Sami Swoi 2 z Biskupiej Woli w minioną sobotę (24.08) zorganizowało festyn rodzinny pn. "Wakacyjna Familiada". O rodzinie, jej dobrych stronach i tych jeszcze lepszych w swym przedstawieniu opowiedzieli mali i duzi mieszkańcy Biskupiej Woli.
fot.: UG Czarnocin

Następnie prezes Stowarzyszenia Agata Bojanowska przywitała przybyłych na wydarzenie zaproszonych gości oraz mieszkańców sołectwa Biskupia Wola. Na wydarzeniu byli obecni m.in. poseł Grzegorz Lorek, wicemarszałek województwa łódzkiego Zbigniew Ziemba, starosta powiatu piotrkowskiego Piotr Wojtysiak, wójt Roman Miksa oraz przewodniczący Rady Gminy Andrzej Krajewski.

 

Po oficjalnym rozpoczęciu goście oraz przybyli mieszkańcy mogli skosztować przygotowanych przez członków stowarzyszenia pyszności oraz wziąć udział w konkursach sprawnościowych z cennymi nagrodami. Również dla dzieci organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, min.: dmuchane zjeżdżalnie, lody, watę cukrową. Do wspólnej zabawy i pląsów w plenerze podczas festynu zachęcał Dj Hajdi.

 

Impreza zakończyła się w późnych godzinach wieczornych. Realizacja przedsięwzięcia odbyła się dzięki wsparciu z budżetu gminy Czarnocin w wysokości 5 500,00 zł -  w ramach realizacji zadania publicznego.


(Materiały: UG Czarnocin)


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat