''Piotrkowskimi ścieżkami do niepodległości'' za darmo dla piotrkowskich szkół

Muzeum Piotrków Wtorek, 05 listopada 20190 1443
W związku ze zbliżającymi się obchodami Narodowego Święta Niepodległości, pracownicy piotrkowskiego Muzeum przygotowali prezent dla uczniów, przybliżający dziesięć postaci związanych z Piotrkowem Trybunalskim, które przyczyniły się do odzyskania niepodległości. Z tej okazji można już odbierać bezpłatne broszury, przygotowane w ramach tzw. plakatowiska pt.: „Piotrkowskimi ścieżkami do niepodległości”.

Projekt został dofinansowany ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”. Zestawy można odbiera w siedzibie Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim, Plac Zamkowy 4, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat