''Byłaś, jesteś, będziesz Polsko''. Niezwykły koncert w OEA MOK

ePiotrkow Poniedziałek, 04 listopada 20190 1313
W piątek (15 listopada) o 18.00 w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim, przy ul. Słowackiego 13, odbędzie się koncert z okazji Dnia Seniora. Zgromadzonej publiczności zaprezentuje się tego dnia kapela "Spod Dębu" z repertuarem pt. "Byłaś, jesteś, będziesz Polsko".

Wstęp będzie się odbywał za okazaniem zaproszeń, które od 4 listopada dostępne są w OEA MOK. Można je nabywać od poniedziałku do piątku między 9.00 a 19.00.


Organizatorzy informują, że podczas koncertu będą robione zdjęcia, które następnie zostaną opublikowane na stronach internetowych MOK, Urzędu Miasta, facebook-u MOK oraz piotrkowskich portalach internetowych.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat