Ósmy Wieczór Jedności

ePiotrkow Środa, 03 stycznia 20180 1680
Wyjątkowego koncertu będą mogli wysłuchać piotrkowianie w Święto Trzech Króli.

Tradycyjne kolędy w nowych, autorskich aranżacjach zaprezentuje Chór Gospel NaNowo.

 

- Okres Bożego Narodzenia to, oprócz celebrowania tajemnicy narodzin i rodzinnych spotkań, tradycyjne śpiewanie kolęd. I właśnie dlatego pragniemy zaprosić po raz ósmy na wspólne kolędowanie do Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim. Już po raz trzeci na scenie stanie zespół NaNowo - zapraszają organizatorzy wydarzenia. - Trzynastoosobowy chór oraz grupa muzyków pod czujnym okiem dyrygenta Marcina Obsta wykona kolędy znane nam wszystkim, ale w nowych aranżacjach muzycznych, co podkreśli ich piękno. To nie będzie koncert! To będzie wspólne kolędowanie, bo któż z nas nie lubi śpiewać kolę?! Niech to będzie nasze wspólne świąteczne spotkanie.

 

Koncert odbędzie się 6 stycznia o godz. 19.00. Bilety (10 zł) do nabycia w MOK (al. 3 Maja 12).


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat