Policjant na służbie pod wpływem narkotyków

Strefa FM Środa, 01 listopada 201776 39068
Policjant, który w czerwcu uczestniczył w wypadku na Trasie Górnej w Łodzi był pod wpływem środków odurzających. Niedawno przyszły badania krwi kierowcy radiowozu.
fot. pakwi

Pojazd kia należał do Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim, a radiowozem kierował policjant z Komisariatu Policji w Wolborzu. Okazało się, że mężczyzna na służbie był pod wpływem narkotyków. - Postanowieniem Komendanta Miejskiego wszczęto postępowanie dyscyplinarne. To jest policjant z 18-letnim stażem służby, a postępowanie dotyczy naruszenie dyscypliny służbowej. Jest podejrzenie, że był pod wpływem środków psychoaktywnych, ale nie ma jednoznacznej opinii jakie są to środki. Postępowanie jest zawieszone, ponieważ obwiniony przebywa obecnie na zwolnieniu lekarskim i nie zostały wykonane z nim żadne czynności dowodowe w tej sprawie - mówi asp. Ilona Sidorko, oficer prasowy KMP w Piotrkowie.


Kwestie kar w postępowaniach dyscyplinarnych reguluje Ustawa o Policji. Jak dodaje Ilona Sidorko, na razie trudno wyrokować jaki będzie finał tego postępowania.


Zainteresował temat?

14

1


Komentarze (76)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

12345 ~12345 (Gość)03.11.2017 09:36

W pokoju w szafie pancernej mam dowody rzeczowe, między innymi ponad pół kilo marysieńki, smród jest taki, że nawet na korytarzu nie sposób go nie poczuć. Koledzy, przechodząc korytarzem zagają pytania skąd tak ślicznie pachnie, a ja po całym dniu siedzenia w tym pokoju wychodzę z niego skołowany z ciężką głową i gdybym zrobił jakieś badania zapewne wykazały w moim organiźmie jakąś zawartość substancji psychoaktywnych. Czy mogę oskarżyć policję o udzielanie mi środków odurzających (i to wbrew mojej woli) ? Nadmieniam, ze depozyt mogę zdać dopiero na pewnym etapie postępowanie, a zanim do tego dojdzie niestety muszę go mieć wraz z resztą materiałów. A i czy z tego powodu można dochodzić roszczeń odszkodowawczych ?

33


gość ~gość (Gość)05.11.2017 06:54

Do gościa, który mówi: taki kraj to żenada. Po pierwsze jeżeli już to nie wina kraju tylko ludzi ( ale jak widać to za trudne dla Ciebie żeby to ogarnąć ). Po drugie nie obrażaj Polski, kiedyś ludzie walczyli o Nią i oddawali życie za Polskę.A po trzecie jak Ci się tak tu nie podoba to się wyprowadzić, masz duży wybór....

31


bilibongi ~bilibongi (Gość)02.11.2017 21:52

A może zwyczajnie brał leki psychotropowe zapisane przez lekarza psychiatrę. W tej służbie po 12 latach mało kto się nie leczy na głowę .

94


gość ~gość (Gość)03.11.2017 17:58

Koledzy policjanci nie ma co sie spinac nad wypocinami jakis leszczy,trzeba pomyslec o emeryturze????Mam 40 lat co miesiac 2 tys wplywa,drugie tyle spokojnie dorobie i mam w d.... sebixow oraz innych idiotow piszacych hwdp czy jp100%.Po odejsciu na emeryture zrobilem kwity na bron wiec w razie czego sie obronie.Takze byle do emerytury,niedlugo zabraknie policjantow i niech NASZE MADRE SPOLECZENSTWO SAME sie broni przed bandytami!!!!!!!!

44


profesjonalne stwierdzenie ~profesjonalne stwierdzenie (Gość)04.11.2017 08:34

Jest podejrzenie, że był pod wpływem środków psychoaktywnych, ale nie ma jednoznacznej opinii jakie są to środki.

22


Dociekliwy ~Dociekliwy (Gość)04.11.2017 06:04

Dość szybko te wyniki badania krwi. W czerwcu pobrano krew do badania, a z końcem października już są wyniki.Co za tempo. Niesamowite.

70


Dociekliwy ~Dociekliwy (Gość)04.11.2017 06:04

Dość szybko te wyniki badania krwi. W czerwcu pobrano krew do badania, a z końcem października już są wyniki.Co za tempo. Niesamowite.

50


Zenek ~Zenek (Gość)03.11.2017 15:10

Pewnie to potomek ubeka.

92


gość ~gość (Gość)03.11.2017 15:07

Do 12345: Jak ci tak źle to wylot na ciecia do biedronki.

42


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat