Łowili na zakończenie wakacji

ePiotrkow Sobota, 29 sierpnia 20151 2985
Zarząd Koła nr 12 Piotrków-Miasto zorganizował w sobotę zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży w dyscyplinie spławikowej. Impreza odbyła się na zbiorniku Bugaj z okazji „Zakończenia wakacji”.

Ładuję galerię...

Dzieci mogły sprawdzić swoje umiejętności po wakacyjnym treningu w rywalizacji pomiędzy swoimi rówieśnikami. Zawody przeprowadzono w oparciu o regulamin PZW. Uczestnicy rywalizowali w dwóch grupach wiekowych: młodszej i starszej. Wystartowało 17 zawodników.


W grupie młodszej najlepsze wyniki osiągnęli:

Maciej Rogalski - 1670 pkt.

Kacper Smużny - 880 pkt.
Patryk Marciniak - 380 pkt.

w grupie starszej:
Patryk Buj - 2640 pkt.
Maciej Kardas -1510 pkt.
Mikołaj Rogut - 1460 pkt.

Po zważeniu wszystkie ryby w dobrej kondycji wróciły z powrotem do wody. Zwycięzcy uhonorowani zostali pucharami, dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi. Nie zabrakło upominków dla pozostałych uczestników zawodów.

Po zawodach dla dzieci i ich (trenerów) przygotowano poczęstunek.


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

A.R. ~A.R. (Gość)01.09.2015 11:57

Brawo Patryk.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat