Zwłoki w garażu

ePiotrkow Sobota, 23 grudnia 201718 31230
Zwłoki 39-letniego mężczyzny odnaleziono w garażu na terenie posesji przy ul. Jedności Narodowej w Piotrkowie.

Ciało 39-letniego mężczyzny odnalazł jeden z członków rodziny w sobotę po południu. Być może odpowiedzi na to, co właściwie stało się mężczyźnie, ustali sekcja zwłok - wiadomo już, że na miejsce oddelegowano straż pożarną, z uwagi na podejrzenie zatrucia tlenkiem węgla. Jak jednak potwierdził oficer prasowy KM Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie, pomiar nie wykazał, by stężenie czadu stanowiło zagrożenie dla życia. Niewykluczone jednak, że gaz po otwarciu drzwi garażowych zdążył się ulotnić i to dlatego go nie wykryto (tym bardziej, że pomiar wykonano już po ujawnieniu ciała i wezwaniu straży przez dyżurnego policji).

 

Dokładne okoliczności tego zdarzenia ustala policja pod nadzorem prokuratury.


Zainteresował temat?

8

0


Komentarze (18)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)23.12.2017 21:51

Współczuje rodzinie....

80


gość ~gość (Gość)23.12.2017 20:44

Tuż przed samymi świętami młody chłopak

100


gość ~gość (Gość)23.12.2017 20:27

:(

51


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat