Zwiedzali sale pałacowe

ePiotrkow Czwartek, 08 lutego 20180 1872
Wszyscy, którzy 7 lutego pojawili się w piotrkowskim Muzeum, mieli okazję zwiedzić (za darmo) sale pałacowe. Spotkanie, zorganizowane w ramach akcji Zima, zakończono warsztatami artystycznymi dla najmłodszych uczestników.

Ładuję galerię...

Wszyscy, którzy 7 lutego pojawili się w Muzeum, mogli wraz z przewodnikiem zwiedzić pałac Zygmunta Starego i zapoznać się z ekspozycjami czasowymi i stałymi, w tym z nową wystawą poświęconą dziejom Piotrkowa.

 

A już w najbliższa niedzielę 11 lutego Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na koncert-spektakl „Kobieta i mężczyzna... czyli powiedz mi jak mnie kochasz” w wykonaniu Dariusza Jakubowskiego, Katarzyny Thomas i Piotra Szafrańca. Wstęp wolny.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat