Wystawa prac graficznych uczennic z ZSP 6

ePiotrkow Piątek, 05 stycznia 20180 1609
W Czytelni Biblioteki Pedagogicznej w Piotrkowie odbył się wernisaż prac graficznych młodych twórczyń z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 im. Królowej Jadwigi w Piotrkowie.

Sześć uczennic (Aleksandra Bartyzel, Aleksandra Bukowska, Alicja Ciesielska, Maria Radziszewska, Karolina Wilińska oraz, pragnąca zachować anonimowość, D.K.) zaprezentowało swoją twórczość. Odbiorcami byli uczniowie klas trzecich z Gimnazjum nr 3 oraz Gimnazjum nr 5 wraz z opiekunami.

Wystawę oglądać można do 20 stycznia w godzinach pracy Biblioteki.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu edukacyjno-plastycznego „Biblioteka Młodych Talentów”, prowadzonego przez Bibliotekę Pedagogiczną w Piotrkowie który ma na celu promocję uzdolnionych uczniów szkół (i nie tylko) naszego miasta.

 

- Zapraszamy do ekspozycji prac (malarstwo, grafika, fotografia, krótkie formy literackie itd.) na terenie naszej Biblioteki wszystkich zainteresowanych zaprezentowaniem swojej twórczości przed szerszą publicznością – zachęcają pracownicy piotrkowskiej Biblioteki.


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat