Wyjątkowy pokaz „Listów do M. 3”

ePiotrkow Piątek, 01 grudnia 20173 7665
5 grudnia nie lada gratka czeka tych, którzy zdecydują się kupić bilety na seans "Listy do M.3". Tego dnia w kinie Helios z publicznością spotka się twórca scenariusza komedii, Mariusz Kuczewski.

Ładuję galerię...

Kino Helios i Urząd Miasta w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają na wyjątkowy pokaz filmu „Listy do M. 3” poprzedzony spotkaniem ze scenarzystą filmu Mariuszem Kuczewskim, który odbędzie się we wtorek, 5 grudnia, w piotrkowskim kinie Helios. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.15, seans około 18.50. Organizatorzy wydarzenia z tej okazji przygotowali dla publiczności kilka niespodzianek, w tym konkursy z wyjątkowymi nagrodami.

Rezerwacji biletów można dokonywać na stronie kina Helios.

 

"Listy do M.3" to komedia w reżyserii Tomasza Koneckiego, do której część zdjęć powstała w Piotrkowie. Fabuła filmu, którego akcja rozgrywa się w okresie świąt Bożego Narodzenia, jest kontynuacją zwariowanych przygód Mikołaja Mela.

 

 

foto: materiały prasowe


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (3)

W dniach 20-21 października trwa cisza wyborcza. Komentowanie jest możliwe jedynie dla zalogowanych użytkowników, a wpisy trafiają do moderacji. Agitacja wyborcza jest zabroniona.

Chcesz dodać komentarz?Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
gość ~gość (Gość)01.12.2017 14:30

Byłam, obejrzałam i powiem , że 3 część jest przereklamowana i jak dła mnie najsłabsza. Bez Agnieszki Dygant i Tomasza Adamczyka nie byłoby na co popatrzeć :(

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat