Wyjątkowy Dzień Kobiet w piotrkowskim MOK-u

Strefa FM Czwartek, 08 marca 20182 1622
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie zadbał o to, by w niecodzienny sposób uczcić święto kobiet. W czwartek (8 marca) o godzinie 18.00 w sali widowiskowo-teatralnej przy al. 3 Maja 12 odbędzie się koncert "Kobiety Portrety". Wystąpią trzy utalentowane wokalistki Julia Kafar, Maria Majewska oraz Patrycja Sikora.

Za aranżacje koncertu odpowiadać będzie Waldemar Ossowski, zaś prowadzeniem zajmie się Maciej Kozłowski.

Bilety (10 zł) są jeszcze dostępne, można je kupić w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury. 

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

redpill ~redpill (Gość)08.03.2018 15:46

tragedia z tym nadskakiwaniem wokol kobiet i ich "swiąt", jakos nie pamietam takich akcji gdy przypada dzien chłopaka czy cos, wtedy kazdy ma to gdzies i nikt sie nie podnieca, a to źle, bo żyjemy w kulturze gdzie tłamsi się męskość a gloryfikuje feminizm, ryjecie banie całemu pokoleniu zamiast uczyć prawdy że ok, kobiety kobietami, ale to faceci są nagrodą bo to my zbudowaliśmy tą cywilizacje, a teraz feminizm i opętane kobiety demony chcą ją zniszczyć, przykład Szwecja - rząd ponad 70% zfeminizowanych kobiet, a kraj stał się centrum gwałtów w Europie. Swiat potrzebuje czerwonych pigułek, i to natychmiast i w dużych ilościach.

42


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat