Wraca Old Town Jazz. Zagrają muzycy z Francji i Trójmiasta

ePiotrkow Wtorek, 22 maja 20180 1733
Stowarzyszenie Loża Kulturalna Stare Miasto zaprasza na kolejny koncert z cyklu Old Town Jazz. W sobotę, 26 maja na scenie plenerowej zlokalizowanej na patio kościoła ewangelicko-augsburskiego w Piotrkowie Trybunalskim zaprezentują się dwie grupy: Swing System z Vienne (Francja) i Tomasz Sowiński Collective Trio z Trójmiasta.

Początek koncertów godz. 19.00. Wstęp wolny. Wejście na patio kościoła od ul. Rycerskiej. W przypadku niepogody koncerty odbędą się we wnętrzu kościoła.


Swing Sysytem to 12-osobowy jazzowy zespół wokalny z Konserwatorium Muzyki i Tańca w Vienne. Liderem grupy jest pianista Philippe Khoury, a inspiracje muzyczne zespołu to Manhattan Transfer, The Real Group... Grupa przyjedzie do nas z Vienne we Francji, miasta w którym odbywa się jeden z największych europejskich festiwali jazzowych Jazz a Vienne

Tomasz Sowiński Collective Trio to grupa perkusisty Tomka Sowińskiego. Tomaszowi towarzyszyć będą Artur Jurek (organy Hammonda) i Tomasz Grzegorski (saksofon).


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat