„Wigilia z serca” w nowej hali

ePiotrkowRegion Czwartek, 07 grudnia 20173 2896
To będzie wyjątkowa wigilia. Piękna hala, szczytny cel i niepowtarzalny klimat zbliżających się świat Bożego Narodzenia. To wszystko wkrótce w Witowie.

17 grudnia w hali sportowej w Witowie w gminie Sulejów odbędzie się „Wigilia z serca” połączona ze zbiórką pieniędzy dla chorego Piotrusia i Jarmarkiem Bożonarodzeniowym. Kolędy i pastorałki zaśpiewa Piotr Kuźniak z zespołu Trubadurzy.

 

Początek o 16:00. Z kolei o 10:00 rozpocznie się turniej w siatkówce.


Zainteresował temat?

3

2


Komentarze (3)

W dniach 20-21 października trwa cisza wyborcza. Komentowanie jest możliwe jedynie dla zalogowanych użytkowników, a wpisy trafiają do moderacji. Agitacja wyborcza jest zabroniona.

Chcesz dodać komentarz?Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
gość ~gość (Gość)13.12.2017 15:37

Po pierwsze, cel szczytny, popieram sens imprezy. Po drugie, jest błąd w artykule, gdyż hala sportowa jest w Witowie Kolonii a nie w Witowie. Po trzecie, jako mieszkaniec tegoż sołectwa wcale nie cieszę się z tak dużej hali sportowej. Nie neguję potrzeby, ale większy sens miały dwie małe sale - Witów Kol. i Uszczyn. Teraz z moich lokalnych podatków będę utrzymywał tę duuużą halę... i gdzie logika

15


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat