Uczcili 11 listopada w piotrkowskiej "szesnastce"

Piątek, 10 listopada 20172 6825
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 16 w Piotrkowie przygotowali wyjątkową akademię upamiętniającą 99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Ładuję galerię...

Były pieśni patriotyczne, układ taneczny i prezentacja strojów legionistów. Za pośrednictwem muzyczno-słownego montażu dzieciaki przedstawiły historię powstania Legionów i narodzin wolnej Polski.

 

-Udział w akademii był dla dzieci niekonwencjonalną lekcją historii. Zdecydowaliśmy się na bajeczną konwencję, gdzie trzy czarownice symbolizowały trzech zaborców. Dzięki takim uroczystościom i zaangażowaniu dzieciaków wiem, że młode pokolenie, które kiedyś będzie odpowiedzialne także za nas, podoła temu zadaniu - podsumował dyrektor szkoły, Robert Bednarek.


Zainteresował temat?

6

0


Komentarze (2)

W dniach 20-21 października trwa cisza wyborcza. Komentowanie jest możliwe jedynie dla zalogowanych użytkowników, a wpisy trafiają do moderacji. Agitacja wyborcza jest zabroniona.

Chcesz dodać komentarz?Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
gość 1 ~gość 1 (Gość)29.11.2017 19:29

Mądrze powiedziane .

21


gość ~gość (Gość)10.11.2017 20:38

Bez przesady. W kazdej szkole odbyly sie obchody odzyskania niepodległości

813


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat