Tym razem skrzyżują rękawice w Moszczenicy

ePiotrkow Czwartek, 09 lutego 20170 3434
Zapraszamy na kolejną galę boksu, tym razem do Moszczenicy. Już w najbliższą sobotę będzie można obejrzeć tam co najmniej kilkanaście emocjonujących pojedynków.

Gośćmi specjalnymi imprezy będą m.in. Paweł Skrzecz, wicemistrz olimpijski i wicemistrz świata, Sasha Sidorenko, zdobywczyni Pucharu Świata czy Henryk Petrich, olimpijczyk, wicemistrz świata i Europy oraz wielokrotny mistrz Polski.

  - Serdecznie zapraszamy na Galę Bosku o Puchar Starosty Piotrkowskiego i Wójta Gminy Moszczenica, która odbędzie się w Gminno-Szkolnej Hali Sportowej im. Romana Kaźmierczaka przy ulicy Spacerowej 15, emocji na pewno nie zabraknie - zachęca Jerzy Korytkowski, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Moszczenicy

Gala boksu w Moszczenicy już 11 lutego, rozpoczęcie o godzinie 15.00.


Zainteresował temat?

4

2


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat