Trybunały Modelarstwa Kolejowego coraz bliżej

ePiotrkow Czwartek, 18 maja 201716 10212
To jedno z tych wydarzeń w mieście, które od kilku lat przyciąga tłumy. W Piotrkowie w pierwszy weekend czerwca odbędą się Trybunały Modelarstwa Kolejowego, tradycyjnie w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 przy ul. Sienkiewicza. Wstęp – oczywiście – wolny.

Ładuję galerię...

 

 

Będzie można kupić interesujące modele, akcesoria modelarskie oraz nawiązać kontakty biznesowe czy nowe znajomości. Dodatkowymi atrakcjami będą: wystawa na 800-lecie Piotrkowa Trybunalskiego, mini wystawa fotograficzna „Piotrkowska kolej wczoraj i dziś” Europejskiego Stowarzyszenia Miłośników Modelarstwa Kolejowego, konkurs rysunkowy dla dzieci w wieku 6 – 10 lat „Lokomotywa przyszłości, czyli jak wyobrażasz sobie lokomotywę przyszłości?

 

Zwiedzający w głosowaniu wybiorą najlepszą makietę - najlepsze stoisko. Nagrodą będzie „Złota Szyna” przyznawana w tej formie tylko w Polsce (!). Niewątpliwą atrakcją dla dzieci będzie przejażdżka Polową Kolejką Wąskotorową.

 

 

Program

 

3 czerwca (sobota)

9.00 - rozpoczęcie wystawy oraz Giełdy modelarskiej znajdującej się na I piętrze

11.30 - rozpoczęcie konkursu rysunkowego dla dzieci „Lokomotywa przyszłości”

Tego dnia wystawa otwarta będzie w godzinach 9.00 – 18.00.

 

4 czerwca (niedziela)

9.00 - rozpoczęcie wystawy oraz Giełdy modelarskiej

12.00 - rozstrzygnięcie dziecięcego konkursu „Lokomotywa przyszłości” oraz przyznanie nagród

12.30 - przyznanie przez prezydenta Piotrkowa nagrody Trybunałów „Złotej Szyny” (wybór publiczności) w kategorii najlepsza makieta – najlepsze stoisko

Wystawa otwarta w godzinach 9.00 – 17.00.

 


Zainteresował temat?

26

4


Komentarze (16)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gościu ~gościu (Gość)18.05.2017 22:02

Ciekaw jestem co za baran zawsze stawia minus kiedy pojawia się informacja o Trybunałach.

121


CoolMen ~CoolMen (Gość)01.06.2017 19:27

Aresie1, v-ce mistrzu top - komentatorów! Jeżeli prezydent jest taki pobożny (jak wielokrotnie twierdzisz) to może informacja, że o.o. Bernardyni w dowód wdzięczności za odrestaurowanie w 1905 roku dzięki pracownikom stacji Piotrków zrujnowanego po kasacie klasztoru, objęli kolejarzy piotrkowskich opieką duszpasterską, pobudzi prezydenta do roztoczenia swej miłościwej opieki nad ESMMK w Piotrkowie, osobistego przybycia, zwrócenia większej uwagi na historię kolei w Piotrkowie i znaczenia jej dla rozwoju miasta.

20


ares1 ~ares1 (Gość)01.06.2017 12:01

Ciekawe czy gospodarz zaszczyci swoją osobą Trybunały czy znów wyśle zastępce. Swoją drogą ciekaw jestem czy by mszę odpuścił tak jak imprezy organizowane przez miasto!!!

40


ares1 ~ares1 (Gość)18.05.2017 11:31

Ciekawi mnie czy w tym roku również zostanie pobity rekord odnośnie odwiedzających??? :)))

181


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat