Święto Latawca na piotrkowskim lotnisku

Niedziela, 01 października 20178 7910
Na rodzinną niedzielę z okazji Święta Latawca zaprosiło piotrkowian Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży "HARC".

Ładuję galerię...

Odbyły się konkursy w trzech kategoriach: na latawiec płaski, wykonany samodzielnie przez rodziców i dzieci; latawiec skrzynkowy o kilku płaszczyznach nośnych oraz w kategorii open, uwzględniającej też latawce zakupione. Specjalna komisja oceniała prace pod kątem oryginalności pomysłu, estetyki wykonania i wysokości lotu.

 

-Przede wszystkim chodzi o wspólną zabawę. Czas, który dzieci i rodzice spędzają razem podczas konstruowania a potem puszczania latawca bardzo ich do siebie zbliża. To ważne w czasach, gdy dorośli są coraz bardziej zajęci - powiedział Tomasz Czechowski ze Stowarzyszenia "HARC".

 

Poza tym na mieszkańców miasta czekały pokazy latawców WenCel-Zefirek oraz wspólne smażenie kiełbasek przy ognisku. Dużą atrakcją było także wypuszczenie w niebo balonu stratosferycznego, który miał wznieść się na wysokość aż 12 km i którego lot można było śledzić w sieci.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)01.10.2017 14:21

Nigdy nie możecie napisać wcześniej, ze coś będzie, a nie tylko że coś było.

55


gość ~gość (Gość)04.10.2017 08:30

Mimo, że nie mam zainstalowanego na komputerze, żadnego AdBlocka to cały czas wyskakuje mi, że galeria zablokowana przez AdBlock.

20


wesoly ~wesoly (Gość)01.10.2017 19:24

Witam.Organizowalem te zawody przez kilkanascie lat,Super sprawa ze ktos to robi dla dzieciakow.Na zielonych mozna zawsze liczyc.

70


widzący ~widzący (Gość)01.10.2017 14:14

ta osoba ze zdjęcia nr 14 chyba powinna odlecieć tym balonem, żeby nie siać defektyzmu

42


gość ~gość (Gość)01.10.2017 15:30

Super wydarzenie :) pozdrawiam

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat