Sprawdź, jakie atrakcje na sierpień przygotował CIT

ePiotrkow Piątek, 01 sierpnia 20140 1167
Połowa wakacji już za nami, jednak czeka nas jeszcze wiele imprez przygotowanych przez Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie.

- W sierpniu zapraszamy na kolejne letnie spotkania z historią. W sobotę (2 sierpnia) będzie można zapisać się do Legionów. 3 sierpnia, w niedzielę, zapraszamy na spacer po piotrkowskich ulicach - "Piotrkowskich ulic czar". 9 sierpnia zapraszamy do zwiedzania Browaru Sulimar - "Od brzeczki do beczki". W niedzielę (10 sierpnia) odbędzie się fotospacer po kościele farnym, zorganizowany we współpracy z członkami Towarzystwa Fotograficznego Fcztery - mówi Marta Janik, kierownik piotrkowskiego CIT-u.

Pełny harmonogram imprez dostępny jest na stronie internetowej Centrum Informacji Turystycznej.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat