Sławomir trzykrotnie wystąpi w regionie

Strefa FMRegion Sobota, 24 lutego 201873 75122
Sławomir Zapała, jeden z najbardziej popularnych obecnie artystów, będzie trzykrotnie koncertować w naszym regionie. Król rock polo wystąpi w Gorzkowicach, Sulejowie i Woli Krzysztoporskiej.

Z pewnością każdy chociaż raz słyszał największy przebój Sławomira, czyli „Miłość w Zakopanem”. Utwór, który do tej pory króluje na wielu imprezach, równie dobrze radzi sobie w Strefie Aktualnych Hitów, czyli liście przebojów piotrkowskiej rozgłośni.

 

Jedną z okazji do zobaczenia Sławomira w akcji będą Dni Gorzkowic. Dwudniowa impreza w tym roku obędzie się 2 i 3 czerwca. Król rock polo będzie gwiazdą pierwszego dnia święta gminy. – Będzie bardzo wesoło i intensywnie przez te dwa czerwcowe dni. Będą lokalne zespoły muzyczne, występy dzieci i młodzieży, zaprezentuje się także nasza orkiestra dęta oraz Zespół Pieśni i Tańca Gorzkowice. Nie zabraknie oczywiście gwiazd znanych w całym kraju. Pierwszy dzień imprezy zwieńczy koncert Sławomira. Tego dnia nie zabraknie także atrakcji dla fanów muzyki disco polo, bo wystąpi m.in. zespół Top Girls – mówi Alojzy Włodarczyk, wójt gminy Gorzkowice.

 

Drugi dzień gorzkowickiej imprezy będzie typowo rodzinny. – Mieszkańcom oraz przybyłym gościom zaproponujemy festiwal lodów. Będą występy Joanny Bartel oraz biesiadę cygańską w wykonaniu zespołu Terno – dodaje Alojzy Włodarczyk.

 

Tegoroczne Dni Gorzkowic będą połączone z Powiatowymi Dniami Strażaka.


Zainteresował temat?

24

11


Komentarze (73)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Prawdziwy Polak ~Prawdziwy Polak (Gość)27.03.2018 14:21

Prostackie rytmy dla proletariatu, matko co za gwiazda - nie ośmieszajcie się, czy jesteście ze wsi, czy z miasta, Przyjedzie dwa razy zapieje, kto za to zapłaci, ile kasiory zawinie za 5 minut wycia. Szkoda wam na niepełnosprawnych, chorych, potrzebujących a na jakąś słowną młockę wydaje się steki tysięcy złotych -to jest chore!, ale plebs podniecony jak czytamy- gwiazdy!-pusty śmiech o waszym człowieczeństwie. To nie jest żadne szczucie, każdy ma prawo do własnego poglądu bo płacom tym wyjcom z publicznych pieniędzy.

41


gość ~gość (Gość)24.02.2018 20:50

Wieś tupie ale sie nie wstydzi a mieszczuchom słoma z butów wystaje i zazroszczą wsiom dobrej zabawy!

66


gość ~gość (Gość)25.02.2018 12:50

@żenuła Dla twojej wiadomości Sławomir jest już znany z innych piosenek i wszystkie są jego hitami

315


olaf ~olaf (Gość)11.03.2018 21:03

NIE rzucajcie pieniędzy w błoto!

41


kicia18 ~kicia18 (Gość)02.03.2018 13:39

Niech występuje sobie gdzie chce.Kto chce niech ogląda, a kto nie chce może zostać w domu...Skończcie z tym wzajemnym szczuciem- jest tyle innych ważniejszych problemów. Najwyższa pora zacząć rozmawiać konstruktywnie- a nie tylko ble, ble

30


żenuła ~żenuła (Gość)25.02.2018 12:11

Gwiazda jednej piosenki....i co dalej?

105


wqaqw ~wqaqw (Gość)01.03.2018 19:17

Podobno jednego dnia wystąpi w Woli oraz w Gorzkowicach?

31


divemaster ~divemaster (Gość)24.02.2018 18:31

To wina stacji radiowych i telewizyjnych, że ludzie mają taki wypaczony gust. Przecież muzyka w jakiś sposób kształtuje osobowość. Tak sobie myślę, że to co teraz propagują media czyli jacyś debilni celebryci i celebrytki, koszmarnie tandetna muzyka i pseudo seriale paradokumentalne to jest tylko po to, żeby stworzyć z nas takie bezmózgie zombi. Kiedyś ludzie świetnie się bawili przy dźwiękach rock`n`rolla i pochodnych od tego gatunku, a teraz większość się bawi przy kiczowatym popie, a w Polsce przy disco polo.

220


Władimir ~Władimir (Gość)27.02.2018 12:50

Disco polo to totalne badziewie.

93


tico ~tico (Gość)26.02.2018 18:09

I cóż z tego, że Sławomir wystąpi trzykrotnie?
Mariusz występuje non stop!

34


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat