Skasuj bilet i obejrzyj mecz za darmo

Piotrkowianin Środa, 17 stycznia 20181 1660
Piłkarze ręczni Piotrkowianina zainaugurują dzisiaj II rundę PGNiG Superligi. Podopieczni trenera Dmytro Zinchuka zmierzą się we własnej hali z Gwardią Opole. Mamy dobrą informację dla tych, którzy dbają o czyste powietrze w naszym mieście i chcą za darmo obejrzeć dzisiejsze spotkanie. 50 pierwszych kibiców, którzy przyjdą do Hali Relax ze skasowanym biletem komunikacji miejskiej otrzyma wejściówkę za darmo.

To część kampanii antysmogowej, którą prowadzi PGNiG Superliga. Projekt składa się z dwóch części. Pierwsza z nich jest przeznaczona dla szkół podstawowych. Zgłoszone szkoły otrzymają atrakcyjne materiały edukacyjne oraz szansę na zdobycie wyposażenia nowoczesnej szkolnej pracowni przyrodniczej o wartości 30 000 zł. Część druga będzie skierowana do gmin. 5 z nich może wygrać naukowe stacje zabaw PGNiG o wartości ok. 100 000 zł. Głosowanie na wybraną gminę rozpocznie się 24 stycznia 2018 na www.powietrzebezsmieci.pl.

 

Z kolei początek meczu pomiędzy Piotrkowianinem a Gwardią Opole o godzinie 18.30.

 

 


Zainteresował temat?

4

2


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

mloda ~mloda (Gość)18.01.2018 07:40

warto dodać, że nie każdy skasowany bilet można zamienić na bilet na mecz. Powinien to być bilet skasowany w dniu meczu pomiędzy godz. 17:30 a 18:30

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat