Są pieniądze na szkolenia. ŁSSE w Piotrkowie i Bełchatowie

Środa, 27 czerwca 20181 3139
Augustin Egurrola, Eko Bio i Corin… Co wspólnego mają ze sobą: tancerz, firma dbająca o środowisko i marka, produkująca ekskluzywną bieliznę? Wszyscy już skorzystali z projektu Strefa RozwoYou, oferującego przedsiębiorcom z regionu dofinansowanie na podnoszenie kompetencji pracowników. Do tego grona codziennie dołączają kolejne firmy, bo Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Prowadzi nowy nabór do programu. Inny niż dotychczas – terenowy.

Ładuję galerię...

Specjalny Camper Regio Strefy będzie czekał na przedsiębiorców:

 

w Piotrkowie Trybunalskim 27 czerwca (środa) w g. 12:00 – 18:00 na ul. Słowackiego przy pomniku Jana Pawła II oraz

w Bełchatowie 28 czerwca (czwartek) w g. 9:30 – 15:30 przy ul. Pabianickiej 17/19

 

Mobilne centrum doradcze i punkt rekrutacyjny do końca czerwca odwiedzi 22 powiaty w regionie. Konsultanci odpowiedzą na pytania: jak działa projekt Strefa RozwoYou, kto może liczyć na dofinansowanie oraz czym są bony rozwojowe. Udzielą wyczerpujących informacji wszystkim zainteresowanym przedsiębiorcom, pomogą też na miejscu wypełnić aplikację.

 

Więcej informacji: http://regiostrefa.sse.lodz.pl/.

 

Przyjdź, dowiedz się, aplikuj o dofinansowanie!

Pieniądze na szkolenia pracowników czekają.

 

UE Loga


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Fajny kamper ~Fajny kamper (Gość)28.06.2018 09:11

Szkoda mi tylko tego kampera, tych ludzi mi nie szkoda, gdyż jest to bicie piany, z którego absolutnie nic nie wyniknie. Ktoś zgarnie kasę za projekt, a przedsiębiorcy nadal będą w punkcie wyjścia. Przestańcie przedsiębiorcom przeszkadzać, a oni doskonale będą wiedzieli co robić, by się utrzymać i dać ludziom zatrudnienie.
No ale cóż, taka jest natura socjalizmu, że walczy się z wcześniej sztucznie wykreowanymi problemami.
A tak nawiasem mówiąc, to zastanawiam się nad tym, co się stanie, gdy skończą się fundusze unijne. Podejrzewam, że duży odsetek ludzi, którzy z tego żyją zacznie przymierać głodem, bowiem już dokumentnie zniszczono instynkty samozachowawcze w gospodarce. Przeciętny Polak nie wyobraża sobie rozpoczęcia działalności gospodarczej bez dofinansowania, a za pieniądze, które z nawiązką będziemy musieli oddać UE szkoli się w większości tych ludzi, którzy głównie żyją z takich projektów, a do pracy mają stosunek co najmniej obojętny. Z tego co obserwuję, to z powodu "troski" UE jesteśmy już na dnie, a za pomocą unijnych projektów przebijamy się przez gęsty muł i opadamy...
Gdy skończą się unijne fundusze, to ciężar tego mułu nie pozwoli odkleić się od dna i z powrotem wypłynąć.
P.S. Fajny ten kamper. ;)

31


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat