Rozsypany gruz na ulicy Szklarskiej

Strefa FM Czwartek, 09 sierpnia 201814 5676
Piotrkowianie skarżą się na problem rozsypanego gruzu, który zalega na ulicy Szklarskiej. Dodatkowo, doprowadziło to do uszkodzenia ogrodzenia, które może stwarzać zagrożenia dla przechodniów.
fot.S.Fiszer

Chciałbym prosić o interwencję w sprawie rozsypanego gruzu i uszkodzonego ogrodzenia na ulicy Szklarskiej. Gruz i wystające elementy ogrodzenia stanowią zagrożenie dla przechodzących tędy ludzi

 

-taką wiadomość otrzymaliśmy od jednego z mieszkańców Piotrkowa. Postanowiliśmy więc przyjrzeć się sprawie i udaliśmy się na ulicę Szklarską. Na miejscu rzeczywiście znajdował się rozsypany gruz, który może utrudniać przejście i stwarzać zagrożenie. Porozmawialiśmy na ten temat z pracownikami firmy odpowiadającej za problem, którzy zobowiązali się do naprawienia szkody i usunięcia gruzu. 

Za jakiś czas postaramy się sprawdzić, czy rzeczywiście problem został rozwiązany.

 

Prośby o interwencje można  przesyłać do nas na adres kontakt@epiotrkow.pl. Reporterzy radia Strefa FM także służą pomocą, kontaktować można się z nimi pod numerem telefonu: 513 457 865.

 

 

 

 

 


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (14)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

cwaniak z miejskiej gazowni ~cwaniak z miejskiej gazowni (Gość)09.08.2018 19:37

Jakiemuś sygnaliście się nudziło podczas spaceru z psem zasrywającym wszystko i wszczął kolejną gównoburzę !

96


gość ~gość (Gość)09.08.2018 18:52

Ulica to pole czy za tym płotem bo nie łapie

53


Bob budowniczy ~Bob budowniczy (Gość)09.08.2018 15:25

To co widać na zdjęciu to na pewno nie jest rozsypany gruz tylko hałda gruzu.

70


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat