Refleksja nad czasem i przemijaniem - „Pierwsza linia” w ODA

ePiotrkow Piątek, 03 listopada 20170 998
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wernisaż wystawy „Pierwsza linia”, której autorami są: Agata Czeremuszkin, Andrzej Hoffman, Anna Sieradzka, Artur Chrzanowski, Bartek Jarmoliński, Hanna Ilczyszyn, Hieronim Szczur, Julia Kurek, Mariusz „Marchewa” Marchlewicz, Paweł Łyjak, Piotr Kotlicki, Tomek Komorowski, Zbigniew Nowicki.

Wernisaż odbędzie się 10 listopada o godz. 19.00 w Galerii ODA przy ul. Dąbrowskiego 5.

 

- Nasi rodzice stanowią naturalną barierę między nami a śmiercią. Kiedy odchodzą my stajemy na pierwszej linii. Tak po śmierci ojca powiedziała Jane Fonda. Pierwsza linia to tytuł i idea wystawy, prezentowanej w Galerii ODA w listopadzie tego roku. Listopad to miesiąc szczególny. Zaczyna się od Święta Zmarłych, co skłania nas do refleksji nad czasem i przemijaniem. Uświadamiając sobie jak kruche jest nasze życie, w sztuce szukamy pocieszenia i trwałości – mówią organizatorzy tego wydarzenia.

 

Wystawa będzie czynna do 3 grudnia.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat