RPG w Bibliotece Pedagogicznej

Środa, 10 kwietnia 20132 2702
Co to jest RPG? Gry fabularne, to zabawa rozgrywająca się w wyobraźni uczestników. Gracze wcielają się wymyślone postacie. Wspólnie prowadzą i przeżywają przygody w wyimaginowanym świecie. Spotkanie graczy nazywane jest sesją, którą prowadzi Mistrz Gry według opracowanego scenariusza. Światy, w jakich toczą się akcje gier fabularnych można podzielić według powieściowych konwencji: fantasy, science fiction, cyberpunk, horror, płaszcza i szpady, a także wzorowane są na realiach historycznych wybranej epoki...

Biblioteka Pedagogiczna w Piotrkowie Trybunalskim
oraz Piotrków Dungeon zapraszają młodzież, studentów, nauczycieli, animatorów kultury oraz wszystkich zainteresowanych, otwartych na zgłębianie nietuzinkowych form zabawy i rozwoju, na wykład oraz warsztaty RPG pod hasłem “Gry fabularne w służbie kreatywności”.

Spotkanie poprowadzą twórcy i animatorzy grupy: Andrzej Komorowski, Sebastian Legenza, Maciej Pawłowski.

Miejsce: Czytelnia Biblioteki Pedagogicznej w Piotrkowie Tryb.
Czas: 10 maja, godz. 15.00-17.00

Gry fabularne, to zabawa, która daje satysfakcję, pobudza do myślenia i nauki, rozwija wyobraźnię. To kreatywny sposób na relaks po szkole, zajęciach i pracy.

Kontakt:
tel. 446495077, e-mail: informacja@pedagogiczna.edu.pl
Biblioteka Pedagogiczna w Piotrkowie Trybunalskim


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

m ~m (Gość)11.04.2013 16:45

Super sprawa. Brawa dla organizatorów i dla biblioteki za podjęcie tak ciekawego a nieznanego szerzej tematu!

00


BPP ~BPP (Gość)11.04.2013 07:57

Spotkanie ma charakter otwarty. Skierowane jest do WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH tą formą zabawy, zarówno tych zaczynających swoją przygodę z grami fabularnymi, jak i miłośników RPG od lat uczestniczących w sesjach.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat