ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Prosty i szybki kredyt na dowód, w jakim banku?

Piątek, 22 stycznia 2016 3850
Wiele banków słynie z udzielania pożyczek i kredytów na liberalnych zasadach. Nawet obecnie banki mają ma w ofercie szybki produkty kredytowe, tzw. "kredyty na dowód" bez zaświadczeń o dochodach, które mogą zainteresować osoby zniechęcone nadmiarem formalności w innych bankach.

Kredyt na wyciąg z konta

Kredyt na wyciąg z konta – nawet z innego banku! – to możliwość pożyczenia nawet 100 tysięcy złotych na okres ośmiu lat. Wystarczy tylko dostarczyć do placówki Getin Banku wyciąg z konta, który udokumentuje dochody. Bank uznaje zarówno dochody z umowy o pracę czy emerytury (wówczas wystarczą wyciągi za ostatnie trzy miesiące) jak i wpływy na konto z tytułu umów o dzieło czy umów zlecenie, ale wówczas trzeba dostarczyć wyciągi z ostatnich 12 miesięcy.

Na kredyt mają szansę osoby zameldowane w Polsce, posiadające polskie obywatelstwo lub kartę pobytu (a nawet zagraniczny dowód osobisty).

Do 40 tysięcy złotych bank nie wymaga przystąpienia współmałżonka do kredytu. Kredyt można zaciągnąć zarówno ze współmałżonkiem, jak i inną osobą zameldowaną pod tym samym adresem.

Nowym klientom Getin Bank oferuje Darmową Pożyczkę Gotówkową – można pożyczyć 2 tysiące złotych na 12 miesięcy całkowicie za darmo – bank nie pobiera ani odsetek ani prowizji. W efekcie klient oddaje dokładnie tyle, ile pożycza w banku. Bank nie wymaga zaświadczenia o dochodach, zadawala się oświadczeniem klienta. Na pożyczkę mają szansę osoby, które zadeklarują dochód w wysokości 550 zł. Aby uzyskać pożyczkę, trzeba mieć polskie obywatelstwo, skończone 18 lat i zdolność kredytową.

Getin Bank - Prosty Kredyt na Oświadczenie

Sytuacja, w której zwykle oczekujemy od banku szybkiej i nieskomplikowanej procedury kredytowej, to zakupy ratalne – i taką ofertę również ma Getin Bank, który oferuje kredyt aż do 16 tysięcy złotych na zakup sprzętu RTV i AGD! Bank nie potrzebuje zaświadczeń o dochodach, wystarczy tylko dowód osobisty i oświadczenie o dochodach, a decyzję uzyskujemy nawet w 15 minut. Kredyt trzeba spłacić w maksymalnie 48 ratach. Na taki kredyt mają szansę osoby powyżej 25 roku życia, posiadające polskie obywatelstwo i zameldowanie w Polsce. I, oczywiście, zdolność i wiarygodność kredytową.


Zainteresował temat?

4

13


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat