ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Promo Market już otwarty! Moc atrakcji dla odwiedzających

Sobota, 18 listopada 2017 14058
Promo Market przy alejach Sikorskiego 7 otwiera się na klientów w Piotrkowie. Na tych, którzy pojawią się w dopiero co otwartym sklepie, oferującym bogaty asortyment w niskich cenach, czeka dziś sporo atrakcji.

To pierwszy tego typu market w Polsce. Jego hasło promocyjne brzmi: "Zachodnie produkty, polskie ceny". - Chcemy pokazać klientom produkty z całej Europy Zachodniej w takich cenach, jakie mają ich polskie odpowiedniki - tłumaczy dyrektor sieci sprzedaży, Grzegorz Godlewski. Pytany o przekrój asortymentu, odpowiada: - Przede wszystkim artykuły gospodarstwa domowego, chemia, głównie coś, co potocznie określa się mianem "chemia niemiecka". Ale nie tylko niemiecka, są też artykuły z Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Skandynawii. Praktycznie cała Europa. Pokazujemy też słodycze, kawy, herbaty, są też produkty przemysłowe i AGD, zabawki ubrania.

 

G. Godlewski zapowiada również ukłon tak w stronę klientów hurtowych, jak i detalicznych. - Nasze ceny oferowane tym, którzy odwiedzili nas dziś tak licznie, są niskie. Nie znaczy to jednak, że nie jesteśmy w stanie zaoferować jeszcze lepszych cen klientom detalicznym, którzy chcą zaopatrzyć się hurtowo - podkreśla.

 

Oprócz nowego towaru i ciekawych, niedostępnych nigdzie indziej produktów, na tych, którzy odwiedzą Promo Market, czekają inne atrakcje. O szczegółach Agnieszka Zapart, organizująca event promocyjny sklepu. - Przygotowaliśmy moc atrakcji. Są konkursy dla klientów, dla dzieci i całych rodzin. Przygotowaliśmy przepyszne degustacje i prezentacje nowych produktów: znanych i nieznanych. Jest malowanie buziek dla dzieci, kolorowe, bajkowe balony, słodkości, gry i zabawy. Każdy znajdzie coś dla siebie - zaprasza. 

 

My natomiast zachęcamy: słuchajcie Strefy FM - do Promo Marketu zajrzymy jeszcze po godzinach 13:00 i 15:00. 

 

 

 

 


Zainteresował temat?

26

28


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat