ARTYKUŁ SPONSOROWANY

"Prawo jazdy na wiosnę" z ośrodkiem OLIMP

Piątek, 03 kwietnia 2015 4716
W powietrzu czuć już wiosnę! Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby powitać wiosnę z nowej perspektywy. Zrób sobie prezent i zostań kierowcą.
Już 15 kwietnia zaczynamy kurs prawa jazdy dla przyszłych kierowców samochodów osobowych i motocykli. Cały czas trwają zapisy na kursy prawa jazdy kategorii, B+E, C, C+E, D.

Ładuję galerię...

Ośrodek Szkolenia Kierowców "Olimp" powstał w 1999 roku. Od początku naszym priorytetem jest wysoka jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klientów. Prowadzimy kursy prawa jazdy kategorii AM , A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D , a także kwalifikacji wstępnej i szkolenia okresowe kierowców wykonujących przewozy drogowe czy kursy na wózki jezdniowe.

W ciągu tych kilkunastu lat, po odbyciu szkolenia w naszym ośrodku, prawo jazdy uzyskało kilka tysięcy osób. Zdobyte w tym okresie doświadczenie zawodowe pomaga nam w jeszcze lepszym przygotowaniu kandydatów na kierowców. Jesteśmy szkołą jazdy, w której na co dzień pracują najlepsi instruktorzy z Piotrkowa Trybunalskiego i okolic – to osoby starannie dobrane spośród dużej liczby kandydatów chętnych do pracy w naszej firmie – są cierpliwi, nie podnoszą głosu, a na pewno nie krzyczą. Cechuje ich indywidualne podejście do każdego kursanta, co powoduje, że szkolenie jest efektywniejsze.

Nasz plac jest pełnowymiarowy, nowoczesny, dobrze oświetlony a pojazdy są nowe zakupione w salonie.

 

Dysponujemy pojazdami:

  • kat. AM motorower: ROMET OGAR 900
  • kat.A1 motocykl; SUZUKI GN125
  • kat.A2 motocykl: SUZUKI GS500,
  • kat. A  motocykl: SUZUKI SFV650A GLADIUS
  • kat. B  TOYOTA YARIS III
  • kat. BE RENAULT TRAFIC +przyczepa 1,2 t.dmc
  • kat. C MAN TGL 12.240,dmc 12t, dł.8m, ABS, 8.biegowa 2.stopniowa skrzynia biegów
  • kat. CE MAN TGL 12.240 +przyczepa TANDEM, zespół pojazdów dmc 21t
  • kat. D autobus: SETRA S215, ABS, dł.12m

Zajęcia teoretyczne odbywają się w kilkuosobowych grupach, co pozwala na indywidualne podejście do każdej szkolonej osoby. Obejmują wszystkie zagadnienia przewidziane w programie szkolenia kandydatów na kierowców, szczegółowy opis manewrów oraz sytuacji, z którymi kursanci jako przyszli kierowcy mogą spotkać się na drodze. W naszej sali komputerowej znajdują się stanowiska zaopatrzone w program do ćwiczenia teoretycznych testów egzaminacyjnych oraz klawiaturę egzaminacyjną. Pracownia wyposażona jest w symulator jazdy. Pozwala on w łatwy i przyjemny, a przede wszystkim bezpieczny sposób oswoić się z techniką prowadzenia samochodu oraz w praktyczny sposób sprawdzić swoją wiedzę z zakresu ruchu drogowego.

W ośrodku Olimp znajduje się Pracownia psychologiczna wyposażona w sprzęt i materiały niezbędne do przeprowadzenia badań zgodnych z aktualnymi standardami. Pracownia zajmuje się diagnostyką psychologiczną związaną z orzecznictwem psychologicznym. Posiada wszelkie wymagane zezwolenia konieczne do prowadzenia badań psychologicznych i wystawiania odpowiednich orzeczeń i opinii oraz doświadczoną i rzetelną kadrę psychologiczną. Dowodem na to, że nasza pracownia spełnia wszelkie normy związane z prowadzeniem tego typu działalności jest CERTYFIKAT ISO 9001: 2009 przyznany nam 31.03.2009r. przez PIHZ w Gdyni.

W naszym ośrodku wykonujemy badania dla kierowców i kandydatów na kierowców a także osób kierujących pojazdami uprzywilejowanymi, instruktorów, kandydatów na instruktorów i egzaminatorów. Pracownia wykonuje ponadto badania dla kierujących, jeżeli przekroczyli liczbę 24 punktów otrzymanych za naruszenie przepisów ruchu drogowego a także  jeżeli kierowali pojazdem w stanie nietrzeźwości, w stanie po użyciu alkoholu, środka działającego podobnie do alkoholu, lub uczestniczyli w wypadku drogowym .

Badania przeznaczone są także dla osób wykonujących zawody wymagające szczególnej sprawności psychofizycznej ,  kierowców samochodów służbowych (kat. B),  operatorów wózków jezdniowych, sprzętu ciężkiego, budowlanego, drogowego: koparka, ładowarka, koparko-ładowarka, spycharka, walec drogowy, dźwig, podnośniki, suwnice itp.

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo stresujące są pierwsze kroki za kierownicą.  Dla naszego kursanta trasa egzaminacyjna nie będzie niespodzianką. Większość naszych uczniów egzamin teoretyczny i praktyczny zdaje za pierwszym razem! Nie podnosimy cen podczas trwania kursu i nie stosujemy ukrytych dopłat. Oferujemy materiały szkoleniowe, wpłaty w ratach, dogodną  lokalizację.

 

Wiosna  zbliża się do nas wielkimi krokami. Już 15.04.2015 r. startuje wiosenny konkurs , którego główną  nagrodą  jest kurs prawa  jazdy .

 Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i zapoznania się z ofertą naszego ośrodka na stronie internetowej  www.olimp.org.pl


Zainteresował temat?

7

5


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat