Powtórzyły sukces starszych koleżanek

ePiotrkowŁódzkie Środa, 13 grudnia 20171 3678
Reprezentantki piotrkowskiej Szkoły Podstawowej nr 5 zostały mistrzyniami województwa w piłce ręcznej i będą reprezentować nasz region w finałach ogólnopolskich. Piotrkowianki nie miały sobie równych podczas finałów Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Mini Piłkę Ręczną Dziewcząt Szkół Podstawowych w ramach Igrzysk Dzieci. Wcześniej mistrzyniami województwa, ale w ramach tzw. Gimnazjady, zostały uczennice SP nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim.
Fot.: SP 5

W finale tej pierwszej imprezy rywalizowało sześć zespołów, reprezentujących następujące miasta: Piotrków Trybunalski, Rzeczycę, Białą, Łódź, Pabianice oraz Kutno. Najpierw piotrkowianki pokonały swoje rywalki z Rzeczycy, a później uczennice z Białej. W finale podopieczne Małgorzaty Wójtowicz zmierzyły się z zespołem z Kutna. W regulaminowym czasie gry ten mecz zakończył się remisem (5:5), zwycięzcę wyłonił dopiero konkurs rzutów karnych. Lepiej z linii siódmego metra rzucały zawodniczki SP nr 5 i to one zajęły ostatecznie pierwsze miejsce.


Piotrkowianki wystąpiły w następującym składzie: Wiktoria Dudar, Weronika Kozielewska, Oliwia Krych, Weronika Małkowska, Kinga Ratajska, Amelia Rucińska, Maria Sakrajda, Nadia Ścieglińska, Oliwia Wąsowicz.


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (1)

W dniach 20-21 października trwa cisza wyborcza. Komentowanie jest możliwe jedynie dla zalogowanych użytkowników, a wpisy trafiają do moderacji. Agitacja wyborcza jest zabroniona.

Chcesz dodać komentarz?Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
gość ~gość (Gość)13.12.2017 19:48

Również gratulujemy grupie dziewcząt z ZSP nr 2 ,które w piłce ręcznej na szczeblu wojewódzkim zajęły 2 miejsce!!!

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat