Porażka Piotrkowianina w Gdańsku

PiotrkowianinKraj Sobota, 02 grudnia 20179
Tylko 20 bramek zdobyli zawodnicy Piotrkowianina podczas meczu z Wybrzeżem Gdańsk. Podopieczni trenera Dmytro Zinchuka przegrali to spotkanie 20:29 (10:15). W środę kolejny mecz, tym razem w Hali Relax.

Po raz kolejny zawodnicy Piotrkowianina nie popisali się skutecznością, do przerwy przegrywali 10:15. Po rozpoczęciu drugiej połowy gospodarze bardzo szybko zdobyli trzy kolejne bramki, przy stanie 10:18 trener Dmytro Zinchuk poprosił o przerwę, ale niewiele to zmieniło.

W środę piotrkowscy szczypiorniści zmierzą się we własnej hali z kolejnym zespołem z Wybrzeża – Spójnią Gdynia. Ta drużyna zajmuje aktualnie ostatnie miejsce w tabeli, natomiast Piotrkowianin 10. Początek spotkania o godzinie 18.30.

Wybrzeże Gdańsk 29:20 (15:10) Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski: Schodowski, Procho - Woynowski 6, Swat 3/1, Surosz 2, Mróz 2, Pacześny 2, Makowiejew 1, Urbański 1, Iskra 1, Góralski 1, Pożarek 1, Achruk, Rutkowski, Andreou, Kaźmierczak.