Ponad 300 osób uczestniczyło w rajdzie „Ósemki”

ePiotrkow Wtorek, 05 czerwca 20121 2265
Zakończyła się IV edycja Ogólnopolskiego Rajdu Tropem Ósemki. Organizatorem było Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC.

W imprezie uczestniczyło ponad 300 osób. Poza dziećmi z Piotrkowa udział w niej wzięły patrole między innymi z: Warszawy, Bełchatowa, Radomska, Szczercowa, Rozprzy, Tuszyna, Łodzi.

Poza paintballem, ścianką wspinaczkową, czy nocną jazdą po bunkrach z II wojny światowej na wiekowych motocyklach, dzieci brały udział w najróżniejszych konkurencjach zarówno intelektualnych, manualnych, jak i sportowych. Nocna gra Samarytańska dostarczyła również uczestnikom wiedzy na temat zachowań w przypadku zdarzeń, w których należy wykazać się znajomością udzielania pierwszej pomocy (zdjęcie 4427 – pozorowane przebicie uda ). Rajd Tropem Ósemki to impreza nie tylko przygotowana pod kątem atrakcji dla dzieci, ale również ich edukacji. Bogaty program trzydniowej imprezy zapewnił całą moc uśmiechów na twarzach wszystkich uczestników Rajdu. Pokonanie kilkudziesięciokilometrowych, nocnych  tras rajdowych wymagało niemałej odwagi  i siły. W tym roku wszystkim patrolom bez większych problemów, choć niejednokrotnie nad samym ranem udało się dotrzeć do mety.

I miejsce na trasie dla młodszych uczestników zajął patrol z Warszawy „Szakale”
I miejsce na trasie dla starszych zajął patrol z Bełchatowa „ 69 patrol wędrowniczy EJCDCI”


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Magda ~Magda (Gość)05.06.2012 11:28

Jeden z lepszych rajdów, w których biorę udział i co roku chętnie wracam po kolejną dawkę świetnych zadań, gier i wspomnień!!! Dziękuję organizatorom !

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat