Poloneza czas zacząć, czyli studniówki 2018

ePiotrkow Niedziela, 21 stycznia 201823 25229
Styczeń to miesiąc należący do maturzystów. Za sto dni czeka ich egzamin dojrzałości, ale teraz królują na parkietach.

Ładuję galerię...

Uczniowie piotrkowskich szkół średnich przyznają, że studniówka jest dla nich jednym z najbardziej wyjątkowych wydarzeń w dotychczasowym życiu. - To jedyna taka noc, wszystko musi być więc dopięte na ostatni guzik - przyznaje Wiktoria z IV LO im. Stefana Roweckiego-Grota. - Najbardziej stresowałam się polonezem, ale uważam, że wszystko wypadło doskonale.

 

- Taka impreza jest nam bardzo potrzebna, żeby rozluźnić się przed maturą. Już się trochę przejmuję, zwłaszcza że na razie nie poświęcałem zbyt wiele czasu na naukę. No ale mam jeszcze na to całe sto dni - dodaje Łukasz.

 

Studniówka to bal, na którym młodzi mężczyźni pojawiają się w garniturach, a dziewczęta w starannie dobranych wieczorowych sukniach. Przygotowania czasem trwają nawet kilka tygodni, bo tej nocy trzeba błyszczeć. To duże wyzwanie także finansowe. O tegorocznych cenach i trendach modowych przeczytacie więcej w najnowszym numerze "Tygodnia Trybunalskiego".


Zainteresował temat?

2

17


Komentarze (23)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

MARIAK ~MARIAK (Gość)22.01.2018 16:26

a gdzie była studniówka w tym tygodniu?

20


gość ~gość (Gość)21.01.2018 22:42

Większość piotrkowskich szkół średnich, ponownie wybrało restauracje Jan w Bełchatowie. Czy naprawdę ta restauracja jest taka piękna czy to tylko przyrost formy nad treścią?

162


Witek ~Witek (Gość)22.01.2018 08:01

Z mojej klasy maturalnej 10 osób razem ze mną nie brało udziału w takiej imprezce tak jak i moje dzieci to bez sensu i zbędny wydatek

1225


uhuhuhuhu ~uhuhuhuhu (Gość)22.01.2018 10:28

jak oni wyglądają... stroje co najmniej dziwne, chyba bardziej liczy się makijaż, niż to - że za parę chwil będą maturzystami, powaznymi...

195


Gdzie te czasy ~Gdzie te czasy (Gość)22.01.2018 07:52

Co to się teraz porobiło... Dawniej studniówka miała swój urok - szykowanie klas, sali gimnastycznej na bal, a teraz zamówią salę jak na Sylwestra, założą podwiązki jak panny młode i ech...

494


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat