"Poezja kobiecości" w piotrkowskim OEA

Poniedziałek, 12 lutego 20180 1634
„Poezja kobiecości" to tytuł wystawy fotograficznej Tomasza Lenarczyka, której wernisaż odbył się w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury. Połączony był z promocją pierwszego tomiku poezji "Powroty" autorstwa piotrkowianki Ewy Grzywacz.

Ładuję galerię...

To już trzecia z kolei ekspozycja prezentująca kobiece portrety. Jak wielokrotnie podkreślał Tomasz Lenarczyk, obok fotografii reportażowej to właśnie wizerunek kobiety jest tym, co go najbardziej fascynuje. Wielkoformatowe zdjęcia, ukazujące piękne i tajemnicze oblicze modelek, zachowane były przede wszystkim w kolorystyce czerni, bieli i szarości, ale wzbogacały je także delikatne, pastelowe kolory. Tajemniczości wystawie dodał fakt, iż na początku spotkania zdjęcia przysłonięto arkuszami, na których wypisane były fragmenty poezji Ewy Grzywacz.


Wystawa prezentowana będzie w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK (ul. Słowackiego 13) do 6 marca.

 

 

(źródło: materiały prasowe OEA MOK)


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat