Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Ziemi Piotrkowskiej rozstrzygnięty!

ePiotrkow Sobota, 06 lutego 201646 19258
Zapaśnik piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego został zwycięzcą Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Ziemi Piotrkowskiej 2015 roku, nagrodę w imieniu Mateusza odebrał jego klubowy trener Henryk Grabowiecki, który został wyróżniony tytułem Trener Roku. Plebiscyt po raz 16. zorganizowały redakcje Radia Strefa FM, „Tygodnia Trybunalskiego” i portalu epiotrkow.pl. Nagrody wręczono podczas Gali Mistrzów Sportu w piotrkowskim Hotelu Agat.

Ładuję galerię...

Zanim rozdano nagrody o stworzenie wyjątkowej atmosfery zadbała Katarzyna Kołodziejczyk, która swoim głosem wprawiła zgromadzonych gości w odpowiedni nastrój, a potem zaczęły się emocje. Wybór dziesięciu najlepszych sportowców był niezwykle trudny, dlatego członkowie rady plebiscytu zdecydowali, że na wyróżnienie zasługuje 11 osób, ale najcenniejszą nagrodę mogła otrzymać tylko jedna. Mateusz Bernatek jest aktualnym mistrzem Polski seniorów, młodzieżowym mistrzem Polski, brązowym medalistą Pucharu Polski seniorów, w minionym roku zawodnik Atletycznego Klubu Sportowego zwyciężył też w prestiżowym Grand Prix Paryża, ponadto reprezentował nasz kraj podczas I Igrzysk Europejskich, które odbyły się w Baku, wciąż ma także szanse na wywalczenie olimpijskiej kwalifikacji do Rio de Janeiro.

Na drugim miejscu uplasował się aktualny mistrz Polski i wicemistrz świata w kickboxingu w formule full contact Robert Krasoń (PSSW Tom-Center), a na trzecim ex aequo zawodniczka Piotrcovii Agata Wypych i szczypiornista Piotrkowianina Piotr Swat.

Kolejne miejsca zajęli: 4. Radosław Grzybicki (Zapasy - AKS Piotrków Trybunalski), 5. Marcin Staniaszek (Piłka nożna – Włókniarz Moszczenica), 6. Jan Wychowałek (bieganie), 7. Damian Fidala (Jiu Jitsu - Fido Gold Team), 8. Anita Sochacka (Bilard - UKS Snikers Rękoraj), 9. Jakub Deląg (Nordic Walking - PKB Endorfina), 10. Marek Mazur (Kickboxing - Marky Mark).

Najlepszym trenerem 2015 roku został Henryk Grabowiecki (Atletyczny Klub Sportowy Piotrków Trybunalski).

Wyróżniono także najlepiej zapowiadających się sportowców, w kategorii Talent Roku wręczono cztery nagrody, otrzymali je: Paulina Czechorowska (AKS Piotrków Piotrków Trybunalski), Patryk Sochacki (GUKS Gorzkowice), Wiktoria Guść (UKS Delfin Piotrków Trybunalski) oraz Karolina Hyla (LUKS Gryf Bujny).

Tytuł Najpopularniejszego Sportowca Ziemi Piotrkowskiej 2015 roku otrzymał zapaśnik Radosław Grzybicki.


Zainteresował temat?

10

8


Komentarze (46)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Jel ~Jel (Gość)06.02.2016 14:11

Przepraszam a Kamil Majchrzak to przypadkiem nie jest z Piotrkowa?

84


obiektywny piotrkowianin ~obiektywny piotrkowianin (Gość)08.02.2016 14:46

Z pierwszą piątką plebiscytu jak najbardziej się zgadzam,wyróżnienia też ale dodałbym jeszcze do tej stawki piłkarza czwartoligowej polonii Sergio Batate lub Filipa Błażejewskiego.W końcu to czolowka 4 ligi. Pozdrawiam wszystkich kibiców piłkarskich.

13


Al Bundy Al Bundyranga06.02.2016 01:23

Cytuję:
9. Jakub Deląg (Nordic Walking - PKB Endorfina)


Nie miałem nawet pojęcia, że w tej dyscyplinie organizuje się zawody. Myślałem, że to tylko taka osobliwa forma rekreacji. Niczego nie umniejszam wyróżnionemu - ot, po prostu zaskoczony jestem.

150


Kibiccc ~Kibiccc (Gość)06.02.2016 16:07

Witam, nie wiem czy to prawda ale podobno to byka impreza dla VIP- ów... Sportowcy którzy powinni być gośćmi honorowymi wyszli jako pierwsi.. A elita bawiła się dalej.. A świadczy też o tym to ze sportowcy nie mogli przyjść z osobami towarzyszącymi.. Wiec z kim mieli się bawić.
Nie to co elita..Pozdrowienia dla organizatorów.

210


stojacy z boku. ~stojacy z boku. (Gość)09.02.2016 22:14

Spoko Zaplacili i sie bawili.A DZIEWCZYNY Z AKS-U KLUBOWE MISTRZYNIE POLSKI..NA KADRĘ REPREZENTACJI NARODOWEJ JADA ZA SWOJE...BO KLUB KASY NIE MA...O CO TU CHODZI...PANIE I PANOWIE VIPOWIE.

51


polo ~polo (Gość)14.02.2016 11:43

Trzeba przyznać...sportowców mamy światowych:-)

20


Lewicowe Towarzystwo Wzajemnej Adoracji ~Lewicowe Towarzystwo Wzajemnej Adoracji (Gość)13.02.2016 13:41

pozdrawiam swoich

11


maniek ~maniek (Gość)06.02.2016 15:24

Jak usłyszałem że Krasoń domaga się stypendium sportowego to śmiech mnie ogarnął...to co on robi to amatorka a stypendium dostają zawodowcy sportów olimpijskich!!!Wbij to sobie dołba kolego!!!

712


97-??? ~97-??? (Gość)08.02.2016 10:46

Po obejrzeniu galerii z fotkami odnoszę wrażenie że była to impreza do lansu dla lokalnych polityków a sportowcy byli tylko na dokładkę.Te nieszczęsne krawaty a właściwie ich brak ,panowie zakładajcie krawaty !

33


sportowiec? ~sportowiec? (Gość)08.02.2016 09:09

Dla mnie to super ściema gościu ma 2% poparcia i wygrywa plebiscyt jednym słowem wszystko ustawione. Lobby zapaśnicze króluje. Zenada

25


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat