Piotrkowski trener będzie szukał bokserskich talentów

Strefa FM Środa, 14 lutego 20188 3981
Krzysztof Toma, założyciel piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki Tom-Center został trenerem kadry województwa łódzkiego w boksie. Będzie szukał talentów i szkolił najbardziej obiecujących zawodników.
Krzysztof Toma (w środku) podczas Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Boksie Olimpijskim, które odbyły się w weekend w Piotrkowie Trybunalskim. Fot.: K. Budny

Boksem interesuje się coraz więcej osób, w Piotrkowie Trybunalskim większą popularnością cieszyły się do niedawna inne sporty walki takie jak zapasy czy kick-boxing, ale ostatnio podczas gal bokserskich zaczęli się pojawiać również piotrkowianie.

 

 - Nigdy wcześniej nie pełniłem takiej funkcji, więc dla mnie to też jest nowość. Będę próbował rozwijać tę dyscyplinę i podnosić poziom wyszkolenia zawodników. W Ministerstwie Sportu i Turystyki zarezerwowano pieniądze na ten cel i będziemy się o nie ubiegać. Prawdopodobnie jeszcze w tym roku uda nam się zorganizować trzy obozy dla tych najlepszych - powiedział Krzysztof Toma.

 

Niewykluczone, że w składzie reprezentacji naszego województwa znajdą się także zawodnicy piotrkowskiego klubu, którzy podczas Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Boksie Olimpijskim, które odbyły się w miniony weekend w Piotrkowie Trybunalskim, zdobyli pięć złotych medali.


Zainteresował temat?

10

2


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Walek ~Walek (Gość)20.02.2018 14:47

Gratulacje i powodzenia :)

00


lichy ~lichy (Gość)14.02.2018 19:45

To już jest szopka...trzy obozy? Za jakie pieniądze?

35


słaby ~słaby (Gość)14.02.2018 18:16

A zdobywca siedmiu pasów mistrza świata i okolic w styczniu i 4 krotnie w lutym Marek M co bedzie robił.

65


gość ~gość (Gość)14.02.2018 21:32

Powodzenia i sukcesów.Boks to boks jednak dyscyplina olimpijska.

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat