Piotrcovia zmierzy się z kolejnym egzotycznym rywalem

MKS Piotrcovia Poniedziałek, 02 lipca 20185 2261
4 sierpnia piotrkowskie szczypiornistki podejmą reprezentację Korei Południowej, która przygotowuje się do Młodzieżowych Mistrzostw Świata Kobiet (do lat 18). Podczas tego sparingu kibice będą mogli po raz pierwszy zobaczyć w akcji nowe zawodniczki Piotrcovii, czyli Patrycję Ciurę, Żanetę Sanderkiewicz oraz piłkarkę, która niedawno dołączyła do piotrkowskiego zespołu Zuzannę Gajewską. 19-letnia skrzydłowa jest wychowanką klubu Conrad Gdańsk. Tegoroczna absolwentka SMS w Płocku w zakończonym sezonie I ligi rzuciła 72 bramki.

Kilka miesięcy temu Piotrcovia zmierzyła się z przygotowującą się do mistrzostw świata kobiet reprezentacją Kamerunu, to był bardzo ciekawy, wartościowy i emocjonujący mecz. 4 sierpnia w Hali Relax piotrkowianki zmierzą się z kolejnym egzotycznym rywalem, tym razem z Azji. Reprezentantki Korei Południowej przygotowują się do Młodzieżowych Mistrzostw Świata Kobiet, które od 7 do 19 sierpnia odbędą się w Kielcach.

 

 

 


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (5)

Trwa cisza wyborcza. Komentowanie możliwe po zalogowaniu.

Chcesz dodać komentarz?Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
gość ~gość (Gość)03.07.2018 06:45

Polonia to chyba nie najlepsze miejsce do wychowania mlodziezy.

01


. ~. (Gość)02.07.2018 13:02

Z pewnością ciekawy sparing.
Pytanie tylko w jakim składzie zagra Piotrcovia - kto odchodzi, kto przychodzi???

24


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat