"Orzeł, Matka, Jabłko, Krzyż" - wystawa w Ośrodku Działań Artystycznych

ePiotrkow Wtorek, 05 grudnia 20170 1115
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wernisaż wystawy Magdaleny Lary „Orzeł, Matka, Jabłko, Krzyż…”

Wernisaż odbędzie się 8 grudnia o godz. 19.00 w Galerii ODA przy ul. Dąbrowskiego 5. Wystawa czynna będzie do końca roku.

 

Magdalena Lara ur. się w 1991 w Piotrkowie Trybunalskim, jest absolwentką studiów magisterskich Wydziału Sztuki Mediów Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (2016), Wydziału Malarstwa na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu (2014), absolwentką i doktorantką studiów kulturoznawczych w Instytucie Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Realizuje projekty w różnorodnych mediach – malarstwie, instalacji, fotografii, aplikacjach mobilnych. Od 2014 roku zaangażowana jest w badanie polskiej tożsamości i popkultury narodowej, manipulacji i inwigilacji władzy.

 

Wystawa zostanie zorganizowana w ramach cyklu „97-300. Tak daleko stąd, tak blisko”.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

W dniach 20-21 października trwa cisza wyborcza. Komentowanie jest możliwe jedynie dla zalogowanych użytkowników, a wpisy trafiają do moderacji. Agitacja wyborcza jest zabroniona.

Chcesz dodać komentarz?Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat