Niebezpieczny przystanek?

ePiotrkow Czwartek, 19 października 20178 3383
"Tam przechodzą dzieci. Niech ktoś coś zrobi w tej sprawie, może jakaś zatoczka albo cokolwiek? Gdzie mają stać dzieci, jak spadnie śnieg - może w zaspie? A może mają stać na jezdni?" - napisał do nas czytelnik portalu, który ma uwagi do umieszczenia tabliczki przystankowej przy ulicy Zawodzie w Piotrkowie.

Ładuję galerię...

Pan Grzegorz twierdzi, że tabliczka, jego zdaniem, umieszczona jest nieprawidłowo i stanowi niebezpieczeństwo dla dzieci, które czekają na przystanku. Zatrzymują się tu autobusy linii 1 (Szydłów - Lotnisko) i 3 (Słowackiego Osiedle - Roosevelta Szpital). Poprosiliśmy o komentarz w sprawie Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta w Piotrkowie.  Spytaliśmy, czy istnieje możliwość utworzenia na wysokości tego przystanku zatoczki, wybudowania chodnika lub przeniesienia przystanku w inne, bezpieczniejsze miejsce i czy zarząd otrzymywał ze strony mieszkańców sygnały dotyczące rzeczonego przystanku. Agata Wypych z Działu Komunikacji  odpisała nam:

 

 

(...) informuję, że w najbliższych dniach miejsce przystankowe przy ul. Zawodzie zostanie utwardzone płytami chodnikowymi, co z pewnością spowoduje polepszenie istniejących obecnie warunków. Wybudowanie zatoki autobusowej czy chodnika w tym rejonie byłoby możliwe przy kompleksowej przebudowie drogi, co wiązałoby się z koniecznością jej poszerzenia i wymaga procesu inwestycyjnego.


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

@ndzi ~@ndzi (Gość)20.10.2017 08:20

wysłać pracownika z boschem i po sprawie mają wprawę tyle ławek wycieli

20


gość ~gość (Gość)19.10.2017 13:47

Bzdura. Jedynka tamtędy nie jeździ. 97-300 po raz kolejny błysnął buractwem. Jak on nie jeździ tzn. ze nikt. Nieprawda. Wsiadaja tam ludzie.

62


gość ~gość (Gość)19.10.2017 18:35

Bez przesady

01


97-300 97-300ranga19.10.2017 11:15

Przecież to jest martwy przystanek , nikt tam nie wsiada i nie wysiada .

512


gość ~gość (Gość)19.10.2017 13:46

Tam tylko zatrzymuje się autobus lini 3.A ludzi wsiadajacych i wysiadajacy jest kilkanaście dziennie.Lepiej poprawić zatoczki na sulejowskiej, trzeciego mają, wolborska,na wojska Polskiego i na tzw pomie gdzie jedzie linia 7 z ludźmi do Emersona

23


Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)19.10.2017 12:20

Inwestycja w Piotrkowie jest tylko jedna!!! Chojniateka!!! Na inne rzeczy Chojniak już nie ma kasy zresztą miasto średnio go interesuje!!!

105


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat