Mostostal Warszawa S.A. głównym wykonawcą galerii Focus Park

Strefa FM Wtorek, 15 kwietnia 20080 4258
Wkrótce ruszy kolejny etap budowy galerii Focus Park w Piotrkowie. Firma Parkridge wybrała generalnego wykonawcę obiektu.
- Partnerem, z którym zdecydował się współpracować inwestor została firma MOSTOSTAL Warszawa S.A. Ich oferta zawierała najlepsze warunki technologiczne i finansowe – podkreśla Anna Kowalewska z RPR Group, agencji PR obsługującej Parkridge.
Galeria rozrywkowo - handlowa powstanie pomiędzy ulicami Kostromską, Słowackiego i Modrzewskiego.
Powierzchnia inwestycji to 70 tys m kw., podzielona będzie na 2 poziomy handlowe. Na nich znajdzie się ok 120 sklepów. Wewnętrzne pasaże w galerii zaprojektowane są na kształt miejskich uliczek, wypełnionych lokalami gastronomicznymi, rozrywkowymi i handlowymi, oraz m.in. kino wielo-salowe oraz delikatesy spożywcze. W ramach galerii przewidziano także 3 kondygnacyjny parking wielopoziomowy. Ponadto na terenie całego kompleksu przewidziano także postanie pełnego zaplecza dla użytkowników, klientów i ich kontrahentów, w tym bazę hotelowo-gastronomiczną.
Planowane otwarcie galerii Focus Park Piotrków to II połowa roku 2009.

Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat