Morderca z Sulejowa przewieziony do Wrocławia

Strefa FM Poniedziałek, 23 listopada 200926 9823
Henryk Moruś, jeden z największych zbrodniarzy w powojennej Polsce, zmienił miejsce odbywania kary dożywocia. Ze względu na stan zdrowia przeniesiony został z Wołowa do Wrocławia.

Minęło szesnaście lat od momentu, kiedy Henryk Moruś został skazany przez ówczesny Sąd Wojewódzki w Piotrkowie na karę śmierci. Skazanemu za zamordowanie siedmiu osób Morusiowi karę tę zamieniono na dożywocie. Przypomnijmy, że przed rokiem Moruś poprosił prezydenta Lecha Kaczyńskiego o ułaskawienie. Kancelaria Prezydenta poprosiła wówczas o opinię Sąd Okręgowy w Piotrkowie, który zdecydowanie negatywnie odniósł się do prośby seryjnego mordercy.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (26)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

hahaahah ~hahaahah (Gość)02.09.2011 17:14

jacy wy wszyscy jestescie smieszny trynkiewicz wyjdzie w 2013? on juz od ponad roku jest na wolnosci bodajze teraz przebywa w gomulinie pod bełchatowem ... jezdzi czarnym oplem Vectra A ... widzialem go juz kilka razy na PTB .... raz mu obili facjate pod sloniem na slowackiego... lezal troche w szpitalu a teraz sie ukrywa wlasnie w gomulinie ;/ do piachu z dziadem!

00


Shady Mike ~Shady Mike (Gość)26.07.2011 15:26

Chętnie bym pomógł go odnaleźć , mam nawet pomysł zrobienia strony w necie o informacjach gdzie może ta *** przebywać, kto by go gdzieś widział na bieżąco by się wpisywało...ale to pewnie kwestia czasu gdy ktoś z rodziny ofiar go znajdzie... jeden z tych dzieciaków był bratem znajomego , wiec będzie gorąco i napewno będziecie o nim jeszcze słyszeć ale już raczej jako pokrzywdzonym...

00


97-300 97-300ranga13.07.2011 21:44

Słyszałem o jednym panu który marzy o spotkaniu z tym dewiantem.

00


anika ~anika (Gość)13.07.2011 16:06

chodza pogłoski że go widziano w Piotrkowie i okloicach-mógł zostać przedterminowo zwolniony za sprawowanie-a policja ściemnia w tym temacie żeby go nie dojechali?????!!!

00


MARKPIO ~MARKPIO (Gość)25.06.2011 22:27

"Tartu" napisał(a):
To straszne jak ten Trynkiewicz wyjdzie w 2013 i będzie wolny.


Nie wyjdzie. Z pierdla zostanie przeniesiony na dożywotnie " wariatkowo". Tak opisywała to prasa , ponad rok temu.

00


MARKPIO ~MARKPIO (Gość)25.06.2011 22:25

"kociak" napisał(a):
Rodzice zamordowanych dzieci często mówili ze sami zrobią na nim osąd ale mam nadzieję ze do tego nie dojdzie .


Takie wpisy to dopust Boży dla zwyrodnialców, bandytów, pedofilów , degeneratów. Należy domniemywać że osoba urywająca się pod nickiem "kociak"/ z tym ukrywaniem to oszukuję:)), 2 minuty i już wiadomo kim jest/ , propaguje takie aspołeczne zachowania. Co na to Prokuratura?

00


kociak ~kociak (Gość)25.06.2011 18:42

Jestem z okolic Piotrkowa
Trynkiewicz opuścił niedawno zakład karny i juz porusza się srebrnym golfem po okolicach wypytując o dzieci .
Wszyscy okoliczni mieszkańcy są w strachu o swoje dzieci ,teraz obserwuje go policja ale jak długo?
Rodzice zamordowanych dzieci często mówili ze sami zrobią na nim osąd ale mam nadzieję ze do tego nie dojdzie .

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga05.12.2009 10:10

"~Piotrkowianin-" napisał(a):
[ciach]


Jeżeli uważasz, że podpisanie się moim nickiem uwiarygodnia i podnosi twoją niską samoocenę, to dziękuję za uznanie i szacunek. :)

00


Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)04.12.2009 22:10

To wszystko jest chore!Jak mozna postepowac humanitarnie z takimi osobami ,jednostkami aspolecznymi.Ciezki okres miala nasza Ziemia Piotrkowska (najpierw Trynkiewicz pozniej Moruś).Kara smierci dla mnie jak i dla ogolu spoleczenstwa winna byc przwrocona.Przebaczanie jest nasza slaboscia.Takie jednostki nalezy eliminowac ze spolecznstwa zeby one bylo zdrowsze i bezpieczniejsze.To samo robic z gwalcicielami a przede wszystkim z pedofilami albo tym 2 przypadkom dawac kary po 25 lat lub dozywocie.

00


Tartu Tarturanga26.11.2009 22:50

To straszne jak ten Trynkiewicz wyjdzie w 2013 i będzie wolny. W ogóle nie powinien wychodzić - to nasze prawo jest chore. Sam mówi że wyjdzie i dalej będzie to robić

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat