Konkurs sikawek w Przygłowie

Strefa FMRegion Piątek, 03 sierpnia 20180 2032
Powiatowe Zawody Sikawek Konnych i Przenośnych odbędą się w niedzielę, 5 sierpnia w Przygłowie. To już X edycja imprezy wypełnionej atrakcjami zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Wydarzenie odbędzie się na placu straży w Przygłowie. Start o godzinie 15.

- Pokazywane będą zabytkowe, konne i przenośne sikawki, które w przeszłości ratowały nasz dobytek. Będzie dużo atrakcji towarzyszących, m.in. wesołe miasteczko dla dzieci, przejażdżka wozem strażackim STAR 25, piana z niespodziankami oraz ogródek gastronomiczny, gdzie będzie można spróbować grochówki "spod Przygłowa". Zawody umili wszystkim DJ - powiedział Sławomir Rybak, kierownik Wydziału Promocji Urzędu Miejskiego w Sulejowie.

 


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat