"Kobiety portrety" w piotrkowskim MOK-u

Strefa FM Piątek, 09 marca 20184 3355
"Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt" tak portret kobiety przedstawiał w swoim utworze Bogusław Mec. Podobne wyzwanie, rozszyfrowania płci pięknej, podjęły Patrycja Sikora, Maria Majewska oraz Julia Kafar. W czwartek w piotrkowskim MOK-u trzy utalentowane wokalistki zmierzyły się z bardzo trudnym repertuarem, poprzez który zaprezentowały różne oblicza kobiecego charakteru.

Ładuję galerię...

Wokalistki przedstawiły bardzo zróżnicowany repertuar, aby jak najlepiej odwzorować duszę płci pięknej. Każda z nich jest inna, dzięki czemu dużo łatwiej było wybrać odpowiednie piosenki. - Repertuar dobieraliśmy na bieżąco, podczas prób. Wszystkie utwory dopasowywane były pod nas, pod nasze charaktery i upodobania - mówiła Patrycja Sikora. 

 

Poza talentem wokalnym, widownia mogła także podziwiać odpowiednio dobraną scenografię. - Efekt, który można było dzisiaj zobaczyć, to nie tylko nasza zasługa, dużo pomogła nam nasza reżyserka Magda Gumulec - mówiły wokalistki.

 

Dziewczyny pierwszy raz wystąpiły w takim składzie, znacznie częściej można było zobaczyć je w występach solowych. Pierwszy raz razem, ale nie ostatni. Wokalistki już teraz mają pomysły na kolejne wspólne występy. 

 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)11.03.2018 10:09

Pięknie było! Gratulacje!

20


97-300 97-300ranga09.03.2018 11:21

Ślicznotki !

60


Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)09.03.2018 11:38

MOK się uaktywnił :))) Jak miło :))) Wybory powinny być co rok :)))

41


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat