ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Karta przedpłacona, czyli idealny sposób na zarządzanie wydatkami firmowymi

Wtorek, 26 czerwca 2018 1654
Wydatki firmowe są często trudne do skontrolowania, co sprawia, że niejednokrotnie rozrastają się do zbyt dużych rozmiarów, nadwątlając nasze możliwości finansowe. Dlatego warto je mieć cały czas pod kontrolą, a jednym z najlepszych sposobów na jej utrzymanie jest karta przedpłacona, która w doskonały sposób umożliwia sprawdzanie na bieżąco wydatków na linii pracodawca – pracownik. Tego rodzaju expense management jest coraz bardziej popularny i chętnie używany przez obie zainteresowane strony.

Specjalna platforma

 

Transparentność wydatków bardzo łatwo uzyskać dzięki platformie zintegrowanej z kartą przedpłaconą. Działa to dość prosto i skutecznie w każdych warunkach. Pracownik otrzymuje wówczas kartę przedpłaconą na określoną kwotę, która jest połączona z platformą. Każdy wydatek jest widoczny dla pracodawcy za pomocą platformy, która umożliwia także pracownikowi wnioskowanie o doładowanie karty konkretną sumą pieniędzy. W platformie pracodawca może również obejrzeć zestawienie wydatków i przeglądać statystyki zbiorcze, co ułatwia optymalizację kosztów.

 

Zalety karty przedpłaconej

 

Oprócz wspomnianej optymalizacji, zaletami takiego rozwiązania jest prostota kontaktu, lepsze zarządzanie finansami przedsiębiorstwa oraz redukcja kosztów. W ten sposób wydajemy tylko na to, co zostało autoryzowane. Dla pracownika jest to również wygodna sytuacja, w której ma jasno i wyraźnie określone granice. Może jednak w każdej sytuacji zgłosić potrzebę rozwoju budżetowego. Szybkość, z jaką możemy rozliczać pracowników z wykonywanych czynności i podejmowanych wydatków oraz kompleksowość zestawień sprawia, że optymalizacja kosztów jest tutaj znacząca i pozwala wygenerować naprawdę korzystne efekty. Co ważne, dane zbierane na platformie są dostępne online, a więc ich analiza może być wykorzystana podczas briefingów i spotkań. To przejrzystość i łatwość zarządzania finansami firmy.

 

Platforma Edenred to skuteczny sposób na właściwy expense menagement przedsiębiorstwa, jaśniejsze zasady i łatwiejsza kontrola pracowników, ale też możliwość rzeczywistego podglądu wszystkich wydatków i analiza ich w jednej internetowej przestrzeni. Oszczędność czasu i pieniędzy.


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat